NITROsztosy od Stu Mostów

9
3218

Imperialny Stout NITRO i Rum BA Barley Wine NITRO z browaru Stu Mostów. Czy rzeczywiście są to NITROsztosy?

9 KOMENTARZE

  1. No nie, no sztosy już nie muszą być drogie, bo sztosy w Twoim rozumieniu to piwa bardzo dobre, ale nie koniecznie trudne w uzyskaniu, a teraz takie sztosy to każdy by umiał zrobić tak jak wymrażanki. Otóż sztos żeby był sztosem nie tylko powinien być bardzo dobry, ale powinien mieć też bardzo duży udział czasu, jakiś pierwiastek którego nie da się niczym zastąpić, A czego nie da się niczym zastąpić, no właśnie czasu. Oczywiście on też nie może być jedynym składnikiem.

  2. wersja RIS NITRO BA już jest dostępna od jakiegoś czasu i zdecydowanie jest sztos.
    Sztosy nie muszą być drogie. We Wrocławiu jest po prostu większa dostępność Stu Mostów, to po pierwsze, a po drugie browar wypuszcza te piwa specjalne w większych volumentach, przez co nie tworzy sztucznego wrażenia niedostępności produktu. I za to, jak również innowacyjność ich szanuję. W myśl zasady: „wspieraj lokalną scenę, albo wypier……”

    • Może rynek już trochę dojrzewa, bo u mnie w sklepie jest cała pólka „sztosów” od 20 do 40 plnów. Oczywiście „prawdziwe” sztosy są wykupione, ale reszta stoi, więc producent/sprzedawca musi już uważać jaką dać cenę, bo nie mogą mieć pewności co blogerzy obwołają SZTOSEM i na co rzucą się klienci.

Leave a Reply