statystyki

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą albo po prostu z czystej ciekawości chciałbyś wiedzieć jak wyglądają statystki tego blogu, to poniżej znajduje się garść danych wyciągniętych z Google Analytics, YouTube, Facebooka i WordPressa. Październik 2014 był najlepszym miesiącem w historii blogu. Oczywiście wyniki w dużej mierze wynikają z Wykop Efekt, ale jak widać po statystykach WordPress jest to wyraźny trend.

Październik 2014

 

październik 14 statyNa uwagę zasługuje przede wszystkim liczba unikalnych użytkowników, która znacznie przekracza 100 000.

Blog to również, a może przede wszystkim kanał na Youtube

Liczba wyświetleń filmów na kanale na YouTube w samym październiku przekroczyła milion.

 

staty yt pazdz 14

Obecnie łączna liczba wyświetleń wynosi 8 milionów, a liczba subskrybentów przekracza 43 tysiące, co daje pierwsze miejsce na świecie pośród kanałów poświęconych piwu. Na wykresie porównanie z kanałami Craig Tube i Beer Geek Nation.

porównanie kanałów o piwie na YT

Jak wygląda trend można zobaczyć na podstawie statystyk WordPressa.

staty wp pazdz 14

It’s a men’s blog

Jak widać po liczbie komentarzy na blogu (ponad 26 tysięcy) i Youtube (ponad 34 tysięcy) blog skupia aktywną społeczność, którą stanowią przede wszystkim mężczyźni. Dobrze obrazują to statystyki z Youtube.

demografia yt

 

Potwierdzają te dane statystyki z profilu na Facebooku, gdzie liczba fanów przekracza 11 tysięcy, z czego najwięcej jest mieszkańców Warszawy, Wrocławia i Krakowa.

 

facebook demografia pazdz