[Livebrew] Session New England IPA – rozlew

8
26654

Rozlew Session New England IPA, które warzyłem przed wylotem. Oczywiście w formule short&shoddy.
Materiał powstał we współpracy z Browamatorem, w którym do końca marca obowiązuje 20% rabatu na fermentory. Tajny kod: FERMENTOR.


8 KOMENTARZE

  1. Ja przy rozlewie przelewam z cichej do wiadra z kranikiem, wkładam tam wygięte w łuk sitko z Ikei, dociskam bokami do dna, a łuk łuk zostaje nad kranikiem i się ładnie filtruje z chmielin prosto do butelek.

  2. Ciągłe pytania o to czy widziałeś diabła tasmańskiego są trochę dziwne bo to tak jakbyśmy zapytali turystę, który przyjechał do Polski, czy widział borsuka? A ilu spośród 40 milionów rodaków go widziało? 😉

  3. Panie Tomaszu (ale oficjalnie wyszło). Czy mogę prosić o informację co i kiedy dodać do RISa z ekstraktów niechmielonych od browamatora by był bardziej czekoladowy i słodki? Wydaje mi się, że ten jest bardziej wytrawny, taki klasyczny. A może mi się wydaje? Lada dzień zamierzam uwarzyć 2 warki dlatego szukam informacji, a nie mogę znaleźć konkretów.
    Pozdrawiam

  4. Obejrzałem wszystko co jest u Pana na kanale o warzeniu piwa. W piątek pierwsza próba z brewkitu i to w dużej mierze pańska zasługa. Dzięki wielkie za wszystkie materiały!

Leave a Reply