Podsumowanie Tygodnia 19.2.21 LIVE

4
876

Odjeżdżamy o 19:00.

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli o PiS-ie nie możesz powiedzieć, że to prawica, to tym bardziej o Platformie nie możesz powiedzieć, że to chrześcijańscy demokraci, nie po ostatniej deklaracji w sprawie aborcji do 12-tego tygodnia życia. Widać ewidentnie jak bardzo Platforma Obywatelska w ostatnim czasie obrała kurs w stronę skrajnej lewicy przyjmując pod swój parasol lewicowe ugrupowania.
    A przecież wszyscy pamiętamy, na jakich fundamentach powstawała, pamiętamy deklarację Donalda Tuska w sali kongresowej na kongresie kobiet, gdzie obok niego stała Magdalena Środa i Henryka Krzywonos, gdzie powiedział, że jest za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego, po czym rozległo się głośne buczenie, pamiętamy, jak przed wyborami prezydenckimi brał ślub kościelny, pamiętamy, pamiętamy. I co stało się teraz z tą partią? Otóż jest koniunkturalna, bez kręgosłupa ideologicznego, ustawia się do wiatru jak chorągiewka, A kogo to cieszy? Oczywiście Szymona Hołownię, który też jeszcze kilka lat temu w wywiadzie z Wojciechem Cejrowskim, krzyczał, że każda aborcja to morderstwo i że on nigdy zdania na ten temat nie zmieni. A co mówi teraz w tej sprawie?
    Dlaczego PO teraz słabnie i koniunkturaliści uciekają do Hołownii? Bo tam jeszcze nie ma skrajnie lewicowego odpału i szajby na punkcie LGBT, oraz aborcji na życzenie, z przechyłem na jeszcze.
    Także chcąc nie chcąc, trzymając się kurczowo PO zostałeś wmanewrowany w niezłe bagno. Ale to jest już Twój wybór.

Leave a Reply