Deep Dark Sea i DDS BA z Brokreacji

11
3663

Muszę przyznać, że nie sądziłem, że jakiekolwiek piwo w ankiecie może wygrać z Imperium Prunum. A tymczasem okazało się, że Deep Dark Sea z Brokreacji zostawiło Imperium daleko w tyle. Zobaczmy, czy sztos czy nie sztos?

11 KOMENTARZE

  1. Czyli zakładając, że jest to to samo piwo sądząc po parametrach można przyjąć, że piwo leżakowane w beczce będzie miało wyższy balling, a co się z tym wiąże więcej alkoholu niż jest to napisane na etykiecie.

  2. Przepraszam ,ale nie masz się co dziwić , o imperium jest wiedza , ewentualnie możesz stwierdzić która warka była lepsza . Przy innych piwach dochodzi nowość ,chęć zdobycia wiedzy , czy warto to kupić .

  3. Wypiłem, rozczarowanie. Pomijając na chwilę cenę, za jaką kupiłem to piwo (28 zł), nie sądziłem że jest tak alkoholowe. Wiem, że sporo wymienionych piw to RISy, ale tylko z piw pitych w niedalekiej przeszłości, OZ, Ragnar, Double Dybuk, Lilith, nawet Kiss of life, nie dają mu szans. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że w tej cenie można kupić Imperium Prunum albo Imperatora z beczek po sherry, które grają w zupełnie innej lidze… absurd. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale uważam, że to piwo nie jest warte swojej ceny, ani nawet szczególnej uwagi.

Leave a Reply