Urwis APA z Browaru Hulaj Dusza

16
2159

Kolejne piwo w stylu American Pale Ale z kolejnego browaru kontraktowego. Czy jest w nim coś wyjątkowego? Browar Hulaj Dusza pochodzi z Rzeszowa, ale warzy w browarze w Tarczynie i to jest moim zdaniem bardzo ciekawe.

16 KOMENTARZE

  1. Ciekawe co kieruje ludźmi wypuszczającymi piwo już w założeniach nie spełniające ram stylu, moim zdaniem to jest wyraz arogancji i powinno to być powiedziane, jak nalałem je do szkła to pomyślałem, że ktoś robi sobie ze mnie jaja, później było już tylko gorzej.

    • Chęć zysku prawdopodobnie… a może mają inne pojęcie o danym stylu, a może się za bardzo śpieszą z przejściem z piwowarstwa domowego na kontraktowe…. skoro pozwalają sobie na takie kapslowanie to powód jest pewnie jakiś banalny 😉

  2. Coś jest nie tak, ja wczoraj otworzyłem butelkę tego specyfik. Smakuje jak klasztorne z Manufaktury Piwa, zero goryczki, zero aromatu, mętne, brązowe i tona żelaza…

  3. Rynek robi się coraz bardziej nasycony więc na debiucie trzeba czymś się wyróżnić. W tym szaleństwie może być metoda ;-). Urwisa nie można posadzić w jednym stylu i oczekiwać, że będzie grzecznie siedział. Następne piwo powinno nazywać się Prymus i być w środku stylu APA.

    • Ja rozumiem wariacje w stylu „Niedobitego” gdzie w leśnych opowieściach jest powiedziane, że jest poza stylem, ale tutaj to nie ta bajka.

      • Ja zakładam, że niektóre porażki można przekuć w sukces a na błędach można się dużo nauczyć (choć jest to kosztowna nauka), dlatego następne powinno się nazywać Prymus bo wszystkie założenia stylu będzie spełniać wzorowo, a trzecie to już będzie Geniusz.

Leave a Reply