Fine Tuned Brewery w Szynkarnii

10
1663

Nie była to premiera sensu stricto, bo ta miała miejsce na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Jednak był to pierwszy pub we Wrocławiu z piwem lanym bezpośrednio z casku i, jak to piją Anglicy, serwowanym w temp. otoczenia. Z tej okazji udałem się do Szynkarni, aby nakręcić relację i porozmawiać z Pawłem Kubińskim o pierwszych tygodniach Fine Tuned Brewery na rynku.


Materiał powstał we współpracy z Fine Tuned Brewery.

10 KOMENTARZE

  1. Czy te rybne finingsy to coś takiego samego co używane było do klarowania grodzisza? Czy ktoś w Polsce nadal ktoś stosuje ten rodzaj klarowania grodziskiego?

    Spoko gość z Pawła, pełen luzik i zero aury tajemniczości jak to często twoi goście w wywiadach okazują. Wygrywa wszystkie wywiady.

  2. Super historia z Pawłem Kubińskim, fajnie że tak dobrze odnalazł się w UK, a jednocześnie nie odcina się od Polski. Pozytywnie zakręcony człowiek, nie mogę się doczekać jego piw w Polsce, jak tylko uda się coś dostać na bank spróbuję.
    Odnośnie dostępności, Kopyr masz już jakieś info jakie ilości są planowane na Polski rynek? Będzie możliwie dostępne, czy czy piwka z FTB będą raczej „białymi krukami”?

Leave a Reply