Koniec ostentacyjnej konsumpcji

15
1577

Na przykładzie pewnej przesyłki marketingowej z pewnego browaru, o tym, że przez ostatnie 2 tygodnie świat tak nam się zmienił, jak pewnie sobie nie potrafimy nawet uświadomić i pewne działania dziś są już po prostu… nie na miejscu.
Premiera o 17:00.

15 KOMENTARZE

 1. Po obejrzeniu twojego filmu, przychodza mi do glowy dwa amerykańskie powiedzenia:

  1. Robienie prognoz jest bardzo trudne, zwłaszcza gdy dotycza one przyszłości.
  2. Nigdy nie należy pozwolić żeby się kryzys zmarnowal.

  Jesli twoje prognozy się sprawdza to prawdopodobnie duze biznesy znajda jakis sposób żeby przeksztalcic te nowe oszczednosciowe trendy na spora kase ?

  • Oczywiście zgadzam się, że duże koncerny to wykorzystają, żeby zarobić jeszcze więcej kasy. Taka Coca-Cola np. już ogłosiła, że wstrzymuje reklamy, a kasę przeznaczy na koronawirusa. Myślisz, że z dobroci serca? ???

   • Oczywiscie ze Coca-Cola oglosila to z dobroci serca.
    Czego oni nie ogłosili to to, ze na koronowirusa pojdzie 10% oszczednosci a 90% pozostanie w kasie firmy ?

 2. Aaaach kurczę, a taki fajny odcinek mogłeś zrobić z Januszem:

  – Aaaa kurłaaaa skończyło się, nie będą już sobie latać samolotami prywaciarze pierdzieleni, poczują co to cały miesiąc jeść mielonkę z pasztetową, a nie kurłaaa krewetki sobie z głakamole wpierdalajo, mówiłem że się im w końcu zesra to mnie nie słuchali. I bardzo kurła dobrze.

  Generalnie sens ten sam 😀 😛

 3. Z utesknieniem czekam an czwartek, 2 kwietnia. Wtedy w koncu sie dowiemy ktory to browar (poraz ostatni) zamowil sponsorowana degustacje przez Kopyra ?

 4. Nie do końca się zgadzam……. Browary, którym się nie spinało nie musiały być przecież na dwudniowym festiwalu na stadionie.
  Poza tym kolejny taki festiwal w tym miejscu będzie dużo tańszy bo imprez mniej i ceny wynajmu spadną. Tak jak hoteli o których mowa w Twoim materiale.
  Zapewne coś się zmieni ale na zbyt wiele bym nie liczył….

Leave a Reply