kopyracje

13
6538

Coś czego jeszcze nie było na blogu blog.kopyra.com, czyli kopyracje. Przy wydatnej pomocy widzów.
Premiera o 16:00.

 

13 KOMENTARZE

 1. Dżizus k*rwa ja pierdolę…Tomek,wyłączyłem po 10 min,nie idź tą drogą. Już wolę te Twoje moralizowanie niż sztuczne szydzenie z widzów. Sztuczne- bo nigdy Twoja reakcja po miesiącu nie będzie taka jak na żywo zaraz po fakcie:) Coś w rodzaju- ktoś Ci mocno dosrywa a Ty się budzisz na drugi dzień i sobie myślisz- K…rwa, mogłem mu tak odpowiedzieć!Zajebiste by to było!. Zresztą wolnoć Tomku w swoim domku. Ty rób co chcesz,ja tą serię będę omijał. Alkoholiku!:) (dojechałem do tego momentu)

 2. Kurtka Ci się zagła.
  PS. Jakieś déjà vu na początku?! 😉
  PPS. Dobrze, żeś nie brał komentarzy ze bloga. Mogę czuć się bezpieczny 😀

  • Daj mu spokój, niech sobie to kręci, znudzi mu się jak te 100 pytań do Kopyra. Jeszcze tu wróci i będzie nas wszystkich przepraszał ?

 3. Racja, każdy ma dostęp i wielu pisze idiotyzmy ale generalnie szkoda mi czasu by to czytać. A tak to Tomek wyciągnie co fajniejsze kawałki i wspólnie można się pośmiać:D. Tak więc jestem za i czekam na kolejne kopyracje.

 4. Tomku, fajnie się oglądało Twoje filmy dawniej: serie piwne style, 100 pytań, poradniki warzenia, błędy, mity, wielkie testy. Coraz bardziej kanał przypomina lifestyle, a nie kanał piwny (wiem, wiem, nazwa kanału to nie piwo – ale cały czas chwalisz się, że masz największy kanał piwny na świecie). Szkoda. Czas od subskrybować, bo nie widzę sensu oglądania człowieka, który na wszystkim się zna i jest ekspertem od wszystkiego, a niestety pieprzy głupoty i robi filmiki skierowane do gimbazy. Czas wyczekiwać odcinku o kosmetykach dla 40 latka i kołczingu oraz wydania autobiografii. Powodzenia!

   • Jestem, tylko mam słabą pamięć. Rzeczywiście chyba mówiłeś o francuzie, który ma więcej. Tak czy tak – będę zaglądał co kilka miesięcy, żeby zobaczyć czy pojawiło się coś piwnego z mięsem.

Leave a Reply