KPR Kraft Roku 2019 – przeżyjmy to jeszcze raz!

5
2217

Klip podsumowujący Konkurs Piw Rzemieślniczych Kraft Roku 2019, a w nim Grand Jury w składzie: Asta Urbonaite, Herlinda Heras, Artur Kamiński, David Castro, Giorgio Marconi. Oprócz tego Adrian Tomczyk z Polish Hops i moja skromna osoba, w roli szefa Jury.
Premiera o 12:00 w samo południe.

5 KOMENTARZE

  1. No i super elegancko to wyszło, mega profesjonalnie i zawodowo na światowym poziomie. I teraz takie pieprzenie, „ooo jakie to jest wyczerpujące przedsięwzięcie, ja już nie mam na to siły” Stary, gówno to kogo obchodzi, jak nie chcesz w tym siedzieć to ja to przejmę, bardzo chętnie i myślę, że nie jeden już na to czeka. To jest wielka sprawa, bo to jest polski kraft, coś na co ten kraj tak długo czekał.

    • Kurła..stary, jest szansa, że nie wypowiesz się pod choćby jednym postem Kopyra? Nie wiem czy go kochasz czy nienawidzisz, ale generalnie zachowujesz się jak jakiś psychofan, który tylko czeka kiedy coś się pojawi żeby można było wyrzucić z siebie swoje żale spod wątroby..o co kaman?

  2. Podziwiam, że dałeś radę obejrzeć to bredzenie Jakubiaka do końca. Ja odpadłem przy znaku równości między kraftem a kontraktem. Ale szanuję, że na wstępie potrafił utrwalić swój wizerunek antysystemowca. LWP była antykomunistyczna a on i tak zapisał się do PZPR ;-).

Leave a Reply