Oceny się nie liczą! [KiT tok] #zeroIBU

3
1737

Ciągniemy dalej temat edukacji, który rozpoczęliśmy w odcinku o strajku nauczycieli, tym razem zajmiemy się ocenami. Które, jak możemy w skrócie powiedzieć, w prawdziwym życiu się w ogóle nie liczą. Skoro tak, to jak to możliwe, że gadamy o tym przez półtorej godziny? Przekonajcie się sami.
Premiera o 20:00.


 

 

3 KOMENTARZE

  1. Właśnie miałem pisak. Dlaczego by nie robić podcastów? Wszystkie starsze 1000 ibu i 0 ibu w formie podkastow i będzie nowa forma i powiew świeżości i nad źródło. Ja słucham masę podkastow, ale nie znalazłem jeszcze nic wartego uwagi w języku polskim. Zachęcam i pozdrawiam

  2. Idzie dziecko do szkoły, tam pogadanka z lekarzem dietetykiem na temat piramidy żywieniowej. Przychodzi dziecko do domu i tatuś ( z nadwagą) mówi, że żadnych węglowodanów, żadnego mięsa itp inne debilizmy. Co te dzieci maja myśleć? Weźmy się najpierw za siebie, a nie za innych zwłaszcza jak nie mamy nic mądrego do powiedzenia. To że komuś się coś wydaje to nie znaczy, że tak jest. A odporność na wiedzę teoretyczną w dzisiejszym świecie jest przerażająca.

Leave a Reply