Livestream z P30 Pro

4
2149

Jedziemy z livestreamem z nowego P30 Pro. Przy okazji coś niskoalkoholowego.


4 KOMENTARZE

  1. Jak chcesz jeździć po lesie to na co Ci Gazella za 5K? To tak jakby kupić Maybacha do jazdy w teren. Bierzesz Rockridera 520 z Decathlonu za 1299 i śmigasz. Nad czym tu się zastanawiać? Na co ten blichtr?

    • Wyprostowany to pojeździsz co najwyżej na wycieczce z dziećmi jazdą spacerową, ale w momencie gdy wjedziesz w las czyli piach, górki, zjazdy, korzenie to wyrzucisz ten rower miejski tak szybko jak go kupisz. Jak jesteś bardziej pochylony to masz większą moc na podjazdach, do tego większa ilość przełożeń, inna geometria ramy, w końcu odpowiednio szerokie opony z protektorem, gdzie można się pochylać w zakrętach. Także jakby nie wyszło trzeba mieć dwa rowery, na miasto i w teren, tu nie warto iść na kompromisy, ale jeśli już to może rower trekkingowy, nie siedzisz, ani za nisko, ani za wysoko Ważne żeby wybrać odpowiedni rozmiar ramy pod swój wzrost ja mam 21 cali przy wzroście 178 cm i właśnie mam trekkinga, nie jest idealny w lesie, ale daje radę.

  2. Ja sprawę z orange (specjalnie napisałem małą literą) załatwiłem następująco: podwykonawca stwierdził, że nie da się podłączyć neostrady bo dom stoi za daleko od drogi i nie opłaca mu się kopać, bo orange zwraca tylko 1000 zł za wykonanie przyłącza, a tu trzeba nająć koparkę itd. Powiedziałem więc że przekop zrobię we własnym zakresie. Podwykonawca zgłosił zatem do orange, że podejmie się roboty, a kiedy przyjechał na miejsce, to okazało się, że przekopu nie ma. Nie mógł się już wycofać, musiał zamówić koparkę i zrobić to sam. A najśmieszniejsze jest, że dom stoi 10 metrów od drogi. No ale okazało się, że z neostradą wiecznie są problemy i przeszedłem na LTE.

Leave a Reply