Spontaniczny unboxing

6
2405

Spontaniczny unboxing Huawei P30 Pro i zegarka Huawei Watch GT Active. Wbijajcie, kto ciekaw.Sprzęt zakupiłem w Komputronik.pl. (link afiliacyjny)

6 KOMENTARZE

  1. Zaraz, zaraz. Wcześniej twierdziłeś, że w życiu, w życiu nie wrócisz do telefonu bez rysika, a to było jeszcze przed tym jak zacząłeś grać w Klasz Rojal.
    No jeśli nie można wysłać wyników do aplikacji to lepszym rozwiązaniem byłaby opaska, bo co to za smartłocz jak tylko tętno i godzinę pokazuje. W takim razie nie dziwę się że dodają to za złotówkę. Ale rozumiem, że całą robotę w tym zestawie ma robić telefon.
    Widzę, że Certina wróciła z serwisu, ile kosztował? 5 stówek? 😀 Tanio nie jest, ale kto bogatemu zabroni. 😉

  2. Zegarek – będziesz nosił cały czas. Przerabiałem to miałem taki runtastica z założenia do noszenia tylko podczas biegania/rowerek. Za każdym razem jak chciałem go użyć – k…wa rozładowany. Po prostu nie pamiętasz o tym żeby go naładować. Przesiadłem się na Gear S3 i mimo że bateria wytrzymuje max 2 dni, to zakładając go codzienie mam nawyk nocnego ładowania więc zawsze jest gotowy. Odnośnie trybu super night mode w aparacie, podobno wraz z nową aktualizacją do S10ki ma on się pojawić tak jak i superszybkie ładowanie.

Leave a Reply