Christmas Ale 2017 z Anchor Brewing i życzenia świateczne

18
5294

Degustacja kultowego Christmas Ale 2017 z Anchor Brewing oraz życzenia świąteczne. Spokojnych Świąt. Wyluzujcie.


A tu macie wspomniane przeze mnie video pozwalające złapać lepszą perspektywę.

18 KOMENTARZE

 1. Wesołych Świąt! Spokojne święto to jak żywy trup. To się wyklucza. To tak jakby życzyć spokojnego wesela. Święta mają być wesołe i huczne! Bóg się rodzi a Ty tu o spokoju??

  • O żywych trupach nie jeden film już nakręcili 😉 a wesele nie musi być huczne. Nie na jednym spokojnym weselu byłem i nie były nudne. Spokój =/= nuda.

   • świętowanie z definicji jest radosne! Ta już widzę to spokojne wesele… może jeszcze bez wódki 😀 a jeszcze życzenia w stylu „spokoju od polityki” w stosunku do Bożego Narodzenia ma się jak g*wno do twarogu.

    • Jeżeli dla Ciebie spokój wyklucza się z radością a radość wyklucza alkohol to mam dla Ciebie przykrą niestety wiadomość…

    • Coś tu Panie Kolego z logiką nie tak. To że Ty byłeś na takim weselu to brałeś udział w rzadkim zjawisku którego nikt prawie nie praktykuje. Rozumiem że Twoje bylo/będzie spokojne i też bez muzyki i alkoholu. Twoja sprawa. Świętowanie jest czymś radosnym. Ż Twoim podejściem powinienem odizolowac się i mieć ten spokój

    • Nie brak logiki, tylko chyba Ty masz jakąś dziwną definicję spokoju. Radować się można tylko głośno i niespokojnie (i tylko wyłącznie z alkoholem)?!
     Ale raduj się Pan jak chcesz, byle nie zakłócać radości innym.

    • Ogólnie rzecz biorąc radość z natury jest głośna. Alkohol właśnie towarzyszy głównie w radosnych świętach żeby coś uczcić. Może nie masz 18 lat i dlatego obchodzisz wszystko bez alkoholu. To by mnie nie zdziwiło w sumie. Tylko po co to święto jak ma być spokój? Jeszcze zadzwoń na policje że dzwony za głośno dzwonią i zakłóca Ci spokój. I nie jedz też za dużo bo bez jedzenia też można „świętować”.

Leave a Reply