[vlog] miesiąc bez TV i… tęsknię za reklamami [ZERO IBU]

25
3698

Kolejne [ZERO IBU] w tym tygodniu, w filmie wyjaśniam dlaczego, co dalej z degustacjami, i o co chodzi z tymi reklamami.

25 KOMENTARZE

 1. jakby to powiedzieć… ja się aż tak bardzo tymi piwami nie jaram. wracam tu głównie dla [zero ibu] i [1000ibu]. w celu rozszerzania postrzegania. [vlog] też OK.

 2. Chcesz nam powiedzieć, że żona zabroniła i przez to pozbawiono nas degustacji? Nie no to kurwa zajebiście! Prosimy o więcej.
  Drugi temat, jak odłączyłeś w domu TV to wiesz, że dzieci teraz podłączą się pod internet w telefonach, a tu już nie będziesz miał żadnej kontroli jakie rzeczy oglądają, a może oni będą przeglądać jakieś treści narodowo-patriotyczne. Nigdy nie wiesz czy nie wyrasta Ci pod dachem opcja typowo polska. 😀

   • ZHP jak ZHP byle by środowisko było ok. Kiedyś byłem gościnnie w Pogorzelicy na wielkim spęd obozowisku ZHPu i było specyficznie. Jak bym miał gdzieś wracać do działalności to chyba tylko Zawisza.
    Swoją drogą nie rozumiem panicznego strachu przed ZHR jaki zauważyłem, dziwny zbieg okoliokoliczności, u czytelników GW. Do których jak sądzę się Tomku zaliczasz.
    Pozdrawiam

 3. Dajesz ten VLOG (1000 IBU czy 0 IBU), degustacje przestałem oglądać z rok temu. A materiał o komentarzach do zmian w akcyzie czy ustawie o trzeźwości bardzo dobrze się ogląda.

 4. Materiał ok, przyjemnie się oglądało po pracy przy dobrym piwku, ale pozostanę starym marudą i powiem, że czekam na kolejne degustację. A telewizji swoją drogą też nie oglądam już z pięć lat, nadrabiam kinem i od jakiegoś czasu wspomnianym netflix-em.

  Pozdrawiam

 5. Po pierwsze – poczytaj o zlewie w artykule dot. Totartu na wiki na przykład, bo po raz już kolejny odwołujesz się do Kazika (zgodnie z prawdą, ale to nie jego koncept).
  Po drugie – na showmaxie trochę fajnych rzeczy jest, ze cztery dobre seriale, kilka sztuk polskich i zagranicznych klasyków i tuzin nowych, mniej znanych, ale do netflixa to się nie umywa. Co najgorsze jednak, polski netflix nie umywa się do oryginału. Jako fan Doctor Who na przykład, nie mogę zrozumieć, czemu DW jest u nas dostępny dopiero od połowy nowej serii, tym samym nie tylko wycinając wszystkie sezony klasycznego DW ale nawet prawie połowę nowego.To tylko przykład, bo okrojonych bądź niedostępnych pozycji jest mnóstwo.

 6. Dobra, wszystko fajnie, ale musiałem wygooglować co to jest podcast. Rozumiem, że chodzi o wrzucenie gdzieś samego audio? Czasami robiłem sobie takie do słuchania w samochodzie.

 7. Jestem jak najbardziej za podcastami. Prawdę mówiąc większość Twoich filmów tylko słucham, a nie oglądam, np. przy gotowaniu albo sprzątaniu:P Tematy nie związane z piwem też mi nie przeszkadzają, chętnie ich słucham zamiast radia, a jeśli chodzi o te piwne, to akurat degustacje mnie najmniej interesują, dużo bardziej piwne style, warzenie itp serie, gdzie można wzbogacić wiedzę. pozdro i oby tak dalej.

 8. Do podcastów idealnie nadaje się seria „100 pytań do”. Jakiś czas temu miałem zgrane wszystkie odcinki (chyba do 70-tego) do mp3 i słuchałem w aucie podczas dłuższych podróży.

Leave a Reply