[WFP6]: Brokreacja w klimacie [shit happens]

13
2138

Takie luźne rozmowy często nie są dobrze odbierane, ale who cares. Jedziemy z tym. Na stoisku Brokreacji rozmawiałem z Mateuszem Górskim (Brokreacja) i Łukaszem Szynkiewiczem (Browar Absztyfikant) o degustowanych piwach, ruskich pierogach i wymrażanym blogerze.

13 KOMENTARZE

 1. Butelka Laphroaiga – 125 zł 🙂 Cała butla to około 25-28 dramów – czyli za kieliszek 5 zł.

  Butelka nafciarza z beczki po Laphroaigu – 50 zł.

  Brak słów…. Hahahaha

  • No i co? Laphroaiga idziesz do sklepu i kupujesz każdą ilość. Nafciarza jest 500 butelek. Chcesz spróbować, to musisz zapłacić 50 zł. Nie chcesz, nie kupujesz i nie próbujesz. Nikt nikogo pod pistoletem nie zmusza do zakupu. Jak im piwo będzie stało, to sami wypiją, albo obniżą cenę.

  • Tutaj cena jest jak najbardziej zrozumiała, pomijając fakt, że jest tylko 500 butelek, to beczka po Laphroaig kosztuje sporo, na pewno więcej niż myślisz, podobnie słody wędzone są sporo droższe, można wyliczać. Piwo tanie nie jest, ale zapewne warte swojej ceny.

   • wojto19a odcinam się od ceny samego piwa ale proszę oświeć mnie co do ceny beczki Lapa bo ja znając przedziały cen beczek po destylatach nie sądzę aby miały wpływ na półkową cenę – jednostkowa różnica między beką po czerwonym winie a markowym whisky to 50-80gr, dodaj sobie do tego, narzut, vat i marżę sklepu…

 2. Tomku porusz temat tych aromatów w piwie. Bo Brokreacja na czele ze swoim Blogerem na etacie, chyba próbuje udowodnić, że aromaty są ok. Ba może już ich używają. Jak widać macie dobre relacje, więc może zdradzą po co taka promocja.

 3. Na Ukrainie nie ma pierogów z serem i ziemiankami, są albo z serem, albo z ziemniakami, nie kłaczy się tych składników.
  Ukraińcy zawsze są w szoku jedząc u nas pierogi i odwrotnie, dla polaków pierogi na Ukrainie nie do ogarnięcia mentalnie.

 4. De Molen Hel & Verdoemenis Bruichladdich BA można było kupić za ~25zł. Także nie wnikam w powody, być może słuszne sprzedaży tego nafciarza za 5 dyszek, Holendrzy wypuszczają więcej butelek, itd. Ale dla mnie wybór jest dość oczywisty.

Leave a Reply