[livedegu] Rownig Jack z AleBrowaru i Pils z Browar Port Gdynia

17
2310

Wybrane w głosowaniu internetowym zostały Rownig Jack z AleBrowaru – klasyka, ale uwarzona w nowym browarze w Lęborku oraz co mnie zaskoczyło Pils z Browaru Port Gdynia.


17 KOMENTARZE

 1. Kolejność degustacji chyba niewłaściwa 😉 Szkoda,że AleBrowar nie zdecydował się mimo wszystko na pasteryzację. Latem w sklepie gdzie ich piwa nie stoją w chłodziarce strach kupować :0

 2. Nie wiem jak to się stało, ale właśnie dzisiaj kupiłem tego Rowing Jack’a z Lęborka. Dałem mu i chyba całemu browarowi ostatnią szansę, po ostatniej serii bardzo słabych piw! Tym razem nie odczułem zawodu, myslę, że niewiele mu brakuje do starego dobrego Rowing Jack’a.

  • Po pierwsze, nie będzie codziennie. Po drugie, postaram się wymyślić jakąś stałą godzinę. Postaram się informować wcześniej np. poprzez głosowania, ale to info będzie na Facebooku. Warto też mieć apkę YouTube na telefonie i zasubskrybowany kanał i włączone powiadomienia, to wówczas powinno się powiadomienie pokazać na telefonie.

  • No nie dla wszystkich, wyobrażasz sobie że taki Gonciarz, Człowiek Warga, albo SA Wardega robią coś na żywo? A gdzie montaż i scenariusz? Poza tym jak skończysz nadawać i film zostaje na youtube to już kończy się magia live, zostaje nieobrobiona surówka, także trochę średnio bym powiedział.

   • Dlatego, trzeba się zastanowić, czy jednak na żywo nie powinno być „na żywo” i koniec. Kto nie widział ten trąba. Wardęga to osobny wątek, pranki trzeba przygotować, choć tu też widzę potencjał w show na żywo. Wtedy masz większe prawdopodobieństwo, że będzie coś spontanicznego, niewyreżyserowanego. Podobnie u Z dupy czy vlogi Gonciarza. Z jakichś powodów niektóre programy idą w telewizji na żywo, mimo że jest to dużo droższe.

   • Wiesz, nie oglądałbym Gonciarza gdyby nie montaż, a Z Dupy gdyby nie jego świetne nawiązania do popkultury w odpowiednim kontekście, dlatego mówię nie dla wszystkich jest to dobre i trzeba to umieć wyważyć. Przypadek DanielMagical nie będzie dla Ciebie dobrym wzorem, naprawdę 😉

    • Tym co mnie najbardziej zniechęciło ostatnio, to fakt, że ostatni film poszedł w 480p i za bardzo nie wiem dlaczego. Mam podejrzenie, ale to jest wkurzające.

 3. Ten „Joe” mógł być kwaśny z powodu braku pasteryzacji. Też kiedyś piłem jakieś skwaśniałe piwo z AB, stało latem na półce w sklepie, było gdzieś z 1 miesiąc przed terminem.
  Dlatego ta „straszna” pasteryzacji ma swoje zalety.

Leave a Reply