Dwa tysiące filmów o tym zrobiłem

23
2556

Czyli za hajs z YouTuba baluj. Zajrzyjmy do statystyk. Ile hajsu wpłynęło z tych 2000 filmów, który ma najwięcej wyświetleń, kiedy pękł pierwszy milion… wyświetleń. Jak to wszystko się zaczęło.

A tak wyglądał pierwszy film. Przeżyjmy to jeszcze raz.

23 KOMENTARZE

 1. Kopyr! Ale taką bekę z Lecha Lite czy tam z innych koncerniaków to bym obejrzał… Simon mył szyby Budweiserem, komuś tam(BrewDogowi?) koncerniaki służyły do treningu baseballowego. Może Janush zostanie craftowym neofitą – przynajmniej na jeden odcinek – i wymyśli do czego takie piwa mogą jeszcze służyć? 😀

 2. No to z krainy fjorodow Ci „płacę” sporo hajsu ?

  W Norwegii piwa mały wybór, jedynie w sklepach z alkoholem (Vinmonopolet ) jest trochę, ale to krótko otwarte i drogo. Dlatego ludzie chcą chociaż coś obejrzeć no i samemu robić.
  Ogólnie to tak trzymać nie przestawać!

 3. moja przygoda z TK zaczęła się od filmu z Komesem 🙂 Widziałem wszystkie filmy. Ten biały gadżet to wytwarzania piany w piwie 🙂 Simon to już testował u siebie i zadziałało :)

 4. Aż się łezka w oku kręci 🙂 Fajnie powspominać te wszystkie jubileusze, testy, poprzednie studio.
  Zrobiłeś Tomku duży progres jak tak się cofnie w czasie do początku.

 5. Zasubskrybowałem posty na blogu 15.10.2012, kiedyś oglądałem wszystko, obecnie publicystykę, newsy, sztosy i ciekawsze piwa, no bo czasu jakby trochę mniej niż kiedyś 😛 w wolnych chwilach nadrabiam. Co do celebracji to wiadomo wszystkie zaproponowane, jak świętować to cały tydzień 😛

 6. Kopyr, za popularnością filmiku o Snak Venom kryje się prosta sprawa: w momencie kiedy otwierasz to piwo, przełącz prędkość na 0,5 – nie wiem, ile razy do tego wracałem już, ale za każdym razem śmieszy tak samo 😀 Pozdrowienia i kolejnych 2k filmów!

 7. Czy za ukraińskie reklamy (oglądane na Ukrainie) dostajesz tyle samo co za polskie? Bo nie wiem czy jest sens je oglądać 🙂

 8. Normalnie słucham/oglądam cię z prędkością odtwarzania 1,25. Ten pierwszy film da się obejrzeć z prędkością 1,5. także postęp jest. To żarty, ale 2k filmów robi wrażenie. Gratulacje!

 9. Moje serdeczne gratulacje! Zrób powtórki z wizyt w browarach, jak się rozwijają. Zacznij komentować rozwój eksportu, bo to warunek rozkwitu polskiego kraftu, który skutecznie promujesz.

Leave a Reply