Kormoran Jasny Niefiltrowany z Browaru Kormoran

14
2206

Kormoran Jasny Niefiltrowany nie został przeze mnie dopuszczony do Wielkiego Testu Pilsów z browarów regionalnych, który ukaże się lada dzień (nagrany został w sierpniu), jak tylko liczba lubiących profil Browar Kopyra na Facebooku przekroczy 25 tysięcy. Jak by wypadł na tle konkurentów? Czy zdeklasowałby konkurencję?


14 KOMENTARZE

  1. A piłeś w ogóle Perun Lubelski z serii Dziedzictwo, czy jakiś inny single hop Lubelski? Bo jakoś na blogu nie widzę, ale oczywiście opinia już została wydana, Lubelski słabym chmielem. Powiem, że chciałbym nie jedno piwo chmielone amerykańskim chmielem wymienić na to z Peruna.

    • Warzyłem piwo na Lubelskim zanim założyciele Peruna (nie mówię o piwowarze, ale pewnie też wcześniej) pomyśleli, że istnieje inne piwo niż koncerniak. Akurat Lubelski z Peruna mnie mega rozczarował, bo to nie jest Single Hop, na goryczkę poszedł inny chmiel.

  2. Od mnogości tych wszystkich platform niektórym ludziom popie…. się w głowach i zapomnieli , że najważniejszą platformą jest ziemia po której należy twardo stąpać .Ale to już tylko taka moja dygresja ,bez urazy .
    Pozdrawiam

Leave a Reply