Bracka Jesień 2016

8
2086

Na Brackiej Jesieni nagrywałem w pierwszy dzień degustacje piw z browarów Fabrica Rara, Pinta i Brokreacja. W dzień drugi nagrałem film z serii ulicami, ale to dopiero za parę dni.


8 KOMENTARZE

 1. Ciekawe kiedy będzie poczwórny koźlak 30 blg i recenzja Kopyra 😉
  Perun powinien uwarzyć takiego za bycie „browarem wyklętym”. Teraz też nowe piwo mają, a Kopyr nie poszedł zdegustować. Poganofobia czy co???

 2. Ilość Czechów mnie w tym roku zadziwiła. Jak wszedłem w piątek na teren browaru, to myślałem że jest ich więcej, niż Polaków. W poprzednim roku na pewno tylu ich nie było.

 3. Bracka Jesień bez lanego Brackego – coś nie halo.
  Cieszę się,że przyjechałem kolejny raz i że kolejny raz zwiedziłem Browar Cieszyński – przewodnik Pan Tomek był zajebisty.
  Co do piwa jubileuszowego,to cena przesada,bo według mnie,to zwykły Porter Cieszyński,tylko dłużej leżakowany z dodatkiem śliwek suszonych.Choć według opisu na butelce Portera Cieszyńskiego,po dłuższym przetrzymaniu tego piwa,też aromat suszonych owoców powinien się uwidocznić – kupiłem wczoraj w sklepie za 7zł butelkę i potrzymam 12 miesięcy w piwnicy.
  Dlatego,według mnie cena 25zł za lane i aż 60zł za zestaw,to przesada i to spora.Chyba,że taki jest koszt leżakowania piwa aż przez 18 miesięcy.Fanem porterów nie jestem i pewnie dlatego nie czułem różnicy między starymi warkami Portera Żywieckiego za 3,50zł/330 ml – leżakowanego 90dni,a tym jubileuszowym porterem za tyle pieniędzy.

  • I to tylko potwierdza tezę Kopyra, że cena jest odpowiednia, bo dla niektórych za wysoka i ten kto nie jest „fanem” danego piwa/stylu nie będzie zabierał butelki innym/„fanom”.

Leave a Reply