Degustacje na [100% Craft] 1/2

7
2054

Degustacje u KingPina (Gratzenhainer), Pracowni Piwa (Cytrynka) i Artezana (przedpremierowo Lipiec, czyli Saison ze skórkami pomarańczy). Jest trochę shit happens, więc bawcie się dobrze. W odcinku 2. jeszcze więcej happens.

Materiał powstał we współpracy z Browarem Artezan.

Jeśli nie widzieliście, to na Facebooku była nieco zwariowana relacja na żywo, tam też były degustowane piwa.

7 KOMENTARZE

 1. Uwielbiam ludzi „którzy się znają” i z wyższością w głosie oznajmiają prawdy objawione innym. Sherman angielskim czołgiem…. Armata firefly czyli 17to funtowa zamontowana na shermanie (armata ta ma kaliber 76,2mm) ma wedle Docenta 88mm i dodaje że to to już dla ludzi którzy się znają na militariach. W obu aspektach tego czołgu pomylił się.. dwa razy. No ale trzeba się znać przecież na militariach.

  To już bardziej Tomek ogarnął że faktycznie 8.8cm to słynny niemiecki flak plot. Po co więc walić na wizji głupoty w temacie o którym się nie ma pojęcia a na koniec dodawać niczym profesor że to tylko dla tych co się znają? Trochę żenujące.

  • To jak też Cię poprawię 😉
   Nie 17to funtowa tylko 17-funtowa, nie 88mm tylko 88 mm oraz nie 8.8cm tylko 8,8 cm. Poza tym nie używa się ani 4 kropek, ani dwóch (co prawda 3 kropek też nie) a jedynie jednego znaku (wielokropka), który wygląda podobnie jak 3 kropki po sobie, o tak: „…”.

   PS. Jak chce się komuś wygarnąć braki to też trzeba być samemu gotowym przyjąć naukę 😉

   • Nie rozumiem w czym polegały moje błędy? Że jest 8.8cm zamiast 8,8cm i że jest .. zamiast … ?! To chyba błędy innej kategorii niż opowiadanie o rzeczach o których nie ma się pojęcia?

    • To były błędy interpunkcyjne. To, że są innej kategorii to nie znaczy, że nie są błędami. Nie zauważyłeś też, że między liczbą a jednostkami należy zastosować odstęp. Jeżeli nadal nie rozumiesz „na czym” (a nie „w czym”) polegały Twoje błędy mogę Ci to dokładniej wytłumaczyć 😉

Leave a Reply