F jak Funk z Artezana

15
1842

F jak Funk zasadniczo nie występuje w wersji butelkowej, ale otrzymałem takową od Artezana.

15 KOMENTARZE

 1. Czy degustował już może z Was ktoś “Lubuskie Lato – Summer Ale” wg receptury Grzegorza Durtana? Moim zdaniem najlepsze z Browaru Witnica. Tomku polecam – może zmienisz zdanie o tym Browarze:)

 2. Nie Tomku, ta aranżacja jest słaba. Tło jest jasne, a Ty do tego masz jasną koszulkę która się zlewa. To się źle ogląda. Coraz mniej jest klimatu blog.kopyra.com a coraz więcej sterylności piwnej reklamy.
  Nie pasuje mi to do tematyki bloga. To jest blog o piwnej rewolucji, która działa na przekór koncernom, a Ty coraz mocniej sięgasz po ich ideologię, w której produkt musi wyglądać, żeby klient po niego sięgnął.

  Kiedyś naprawdę długo opisywałeś piwo, jakie jest odczucie w ustach, czy piwo jest wytrawne, czy jest puste czy ma ciało, jak wypada na tle czegoś innego o podobnym profilu.
  Dzisiejszy film jest bardziej jak degustacją przy okazji reklamy festiwalu, z której dowiaduje się, że to piwo klasy światowej.
  Szkoda, że tak mocno upierasz się przy byciu tubą reklamową, a nie piwnym degustatorem – no ale też Cię rozumiem, za coś trzeba żyć.

  • Popieram całkowicie. Brak swojskości robi swoje. Filmik nie wygląda jak materiał z blogu blog.kopyra.com. Jedynie postać Kopyra do tego nawiązuje.

 3. Skąd taka zmiana wystroju studia? Jakoś dziwnie się to ogląda teraz – tak pusto, sterylnie, zupełnie nie pasuje do Twojego stylu. Pewnie idzie się przyzwyczaić, ale zdecydowanie nie będę jedynym mówiącym, że lepiej jeśli jest coś w tle

Leave a Reply