AleBrowar, Profesja, Setka, Birbant, Beer Bros i SzałPiw na WFP’15 jesień

17
2006

Ostatnia część relacji z 3. Warszawskiego Festiwalu Piwa czyli edycji Jesień 2015. Tym razem browary: AleBrowar, Profesja, Setka, Birbant, Beer Bros i SzałPiw. Przepraszam Birbanta i Setkę, że się nie znaleźli na planszy tytułowej. To nie było celowe pominięcie, tylko przeoczenie.

Często pojawia się pytanie o zapis panelu dyskusyjnego z moim udziałem. Niestety nagłośnienie było takie, że nawet obecni pod scenę niewiele słyszeli. Nagranie jak łatwo się domyślić jest jeszcze gorszej jakości niż na żywo i nie nadaje się do publikacji.

17 KOMENTARZE

 1. Czesc, mam pytanie natury technicznej. Jak robiles te chmurki na dole ekranu celem przedstawienia piw? Korzystales z szablonu czy to funka adobe premiere czy tam innego programu?

    • a była relacja live? Kurde, zapowiadałeś Tomek że będzie zarówno stream jak i późniejszy filmik.. Aż tak Cie pojechali?:)

    • Była relacja live. Mnie było słychać, moich rozmówców niekoniecznie, zwłaszcza Kubę, który niemalże stracił głos.

     Nie zamierzam tego wątku eksploatować, nie zamierzam się znęcać. Kto był ten widział jak było.

    • Jak mawiają starożytni Polacy, były „momenty”, szczególnie rzut mikrofonem. Ogólnie żadna ze stron ani się nie wybroniła, ani nie wytłumaczyła, nie wskazując która była którą.

    • Tak, moje ulubione podsumowanie dyskusji – „prawda jak zwykle leży po środku”. Nie ważne jakie bzdury mówi jedna ze stron, ale na pewno „trochę racji ma”.

    • Sam doskonale wiesz, że miejscami tam nie było merytorycznej dyskusji i ja bym tego absolutnie nie nazwał panelem dyskusyjnym. Nie ma się co odnosić do szczegółów, bo tych co usłyszeli cokolwiek można policzyć na palcach obu rąk. Ani Ty, ani Michał nie wybroniliście się, i tak jak wszyscy przyszli, tak wszyscy się rozeszli z brakiem zrozumienia ogólnie o co komu chodzi. Na słuchawkach dało się usłyszeć wszystkich, wiec poza drobnymi początkowymi problemami wszystko było raczej zrozumiałe.

Leave a Reply