Porter z White Rabbit

14
2182

Kolejne, jedno z ostatnich, piw z paczki z ukraińskim kraftem. Tym razem jest to angielski porter z browaru z Krzywego Rogu.


14 KOMENTARZE

 1. Czy degustowanie tych ukraińskich piw przestrzegasz jako misję do wykonania? Zawsze mówiłeś, że czeka tyle świetnych piw do zdegustowania (jak np, te na poleczce za tobą) – a zwyczajnie nie masz na to czasu. Jak to jest, że na co najwyżej przeciętne piwa z Ukrainy masz czas na inne już nie bardzo. Czy te piwa prezentują jakąś wyjątkowość i coś ciekawego poza tym, że są z Ukrainy?

   • Tylko, że my im pomagamy wcale nie ze względu na ich interes, ale na nasz. Żeby zapobiec rozszerzaniu się imperializmu wiadomego państwa. Swoją drogą zauważ, że pomagania Ukrainie nie uprawia de facto obóz władzy. Przypadek?

   • A co ma piernik do wiatraka? Są to piwa, jakby nie było, unikatowe. Ja osobiście na recenzję takich piw czekam równie mocno co na polskie premiery.

    • No z tym na pewno trzeba się zgodzić, ale jak kolega wyżej wszedł trochę w politykę, to podjąłem temat. Ja też z dużą ciekawością oglądam te recenzje.

Leave a Reply