SHIPA Equinox z Kehrwieder Brauerei

14
2503

Equinox rządzi, między innymi w Kinky Ale, więc nie dziwi kolejne Single Hop IPA z tym chmielem. Tym razem w wykonaniu jednego z najciekawszych browarów niemieckich, czyli Kehrwieder z Hamburga.

14 KOMENTARZE

  1. Generalnie zasada nalewania 100ml piwa do tego szkła może być analogiczna do nalewania wina. Wino leje się do miejsca gdzie czasza kieliszka zaczyna się zwężać. Dzięki temu napój ma lepszy kontakt z powietrzem i przy zakręceniu kieliszkiem wydobywa się więcej aromatów.

  2. Ciekawe gdzie kupił to piwo. Podczas wyjazdu do DE byłem z 5 sklepach w Hamburgu i ich oferta z tego browaru była tragiczna(2-3 piwa). Może osoba, od której otrzymałeś to piwo jest jeszcze na Twoim blogu i powie gdzie dostała to piwo to na święta bym je miał(rodzinka przyjeżdża w odwiedziny to wypadałoby nie przyjechać z pustymi rękami 😀 )

    • Ale myślę, że to normalne. To tak jak z naszymi kraftowcami, w danym czasie są 2-3 piwa dostępne i zmieniające się w czasie. Taka specyfika kraftu.

      • No domyślałem się, że mogłem trafić w złym momencie tylko, że obserwuje strony tych sklepów i albo nie aktualizują na bieżąco swojego asortymentu albo na ratebeer nie ma podanych sklepów, gdzie można kupić piwo z tego browaru(w co wątpię).

Leave a Reply