AAA Usługi Miksokretem

22
2343

No po takim nagłówku, to liczba wejść z wyszukiwarki skoczy z pewnością o kilkaset %. 😉 Wróciłem z Barcelony, ale obróbka materiałów pewnie się przeciągnie, bo są kolejne innowacje sprzętowe (nie do końca udane). A tymczasem w kolejce czeka kilka nowości do zdegustowania, już w środę TEDx, później eliminacje Kuźni Piwowarów w Piotrkowie. Dzieje się. W związku z tym degustacja jeszcze z zeszłego tygodnia, aaaa więc Usługi Miksokretem American Amber Ale z Artezana.

22 KOMENTARZE

  1. A jak z goryczką? Domyślam się, że jak na filmiku nic o niej nie wspominasz to jej nie ma. Czy to dobre założenie? 🙂

    A ten smak czekolady to mlecznej czy gorzkiej?

  2. Ja zapytam, trochę z innej beczki: Czy masz już info odnośnie tegorocznego KPD? Będzie nie będzie?Będzie w zmienionej formule, czy jak?Zresztą 21-ego walne zebranie PSPD, gdzie pewnie jednym z głównych punktów obrad będzie ten temat.Liczę że jako osoba z kręgów mocno zbliżonych do kierownictwa PSPD pierwszy udostępnisz jakieś informacje.

  3. Nazwa jest bardzo super. Większość od razu zastanowi się, ale o co chodzi? A po poznaniu odpowiedzi z sentymentem przypomni sobie te sztuczki z ogłoszeniami prasowymi, aby być na samym początku kolumny.

    Browar Artezan ma bardzo dobrą opinię, ale przez większość nie do końca zweryfikowaną, bo tych którzy mieli okazje wypić większość ich piw jest garstka. Ja z dużą nadzieją czekam na ich piwa w butelce. Dla mnie piwa, których nie można kupić w butelce praktycznie nie istnieją. Nawet gdybym wpadł na szalony pomysł wyskoczenia na piwko do pub-u to raczej się nie napije, bo nie będę miał jak wrócić do domu.

Leave a Reply