Livestream z okazji 50k subów

16
2653

Już o 21:30 spotykamy się na livestreamie. Oglądać można tutaj na blogu, ale zadawać pytania tylko bezpośrednio na stronie G+.

Tutaj zaproszenie:

 
a tutaj będzie transmisja:

16 KOMENTARZE

  1. Ciekawi mnie co powiesz o Jules, które mi nie smakowało i wydawało mi się wadliwe, ale nie potrafiłem określić co to za wada. (przy czym nie wiem czy też będziesz pił pierwszą warkę, czy może wyszła już jakaś nowa). Poza tym Nelson zupełnie nie w stylu (btw. moim zdaniem jest lepszym english ipa niż jasny nelson) i na koniec Czarna Pitch – bez wątpienie bardzo dobre black ipa.

  2. Szkoda, że nie piętek – jutro trzeba jeszcze do roboty iść 🙁 Mam nadzieję, że będzie jak zwykle z tego film offline 😉

  3. Kopyr znasz jakieś ciekawe hurtownie i/lub strony www gdzie można kupować piwa z całego świata? Otwieram sklep z piwami i akcesoriami do warzenia w Bristolu i każdy dostawca może zaoferować coś unikalnego dlatego warto ich mieć jak najwięcej. Pozdrawiam

  4. Wydaje mi się, że część ludzi namawiających Cię ciągle do zrobienia testu VIP-ów i innych wynalazków chce w ten sposób trochę szukać alibi. Bo skoro Kopyr powie, że to piwo nie jest takie złe to fajnie mogę dalej je pić. Ludzie miejcie trochę swojego zdania. Jak ci smakuje VIP to go pij. Nie wiem po co sobie tym zawracać głowę.

Leave a Reply