Amaou Oatmeal Stout z browaru Brewmaster 2002

22
2929

To piwo było degustowane przed Older Viscosity, kiedy jeszcze nie wiedziałem, że powinienem świętować 10000 lajków na FaceBooku (nota bene już jest 300 więcej, za co dzięki), a ono już wiedziało. 😉 A propos świętowania, dziś wieczorem o 21:30 livestream, prawdopodobnie jako największy piwny kanał na YouTube.


Okazuje się, że ten winny aromat, to chyba maliny, tak mi się później kojarzyły, kiedy dopijałem to piwo, a na stronie jest coś w stylu „fruit stout”.

22 KOMENTARZE

    • Też chciałem napisać, żeby Tomek sprawdził czy to piwo przez ręce KP nie przeszło :D. Zbiorowy samobójca zaczyna działać w osobach z piwnej rewolucji 😛

  1. Puszczałem sobie fragment z „erupcją” po kilka razy, bo tak fajnie to wyglądało. 😀 No i oczywiście miałem banana na twarzy przez cały film. A mówienie o zapachu piwa, gdy całe pomieszczenie jest zalane i sprzątasz, poprostu mnie zniszczyło. 😀 Śmiałem się jak głupi przed laptopem. Pozdrawiam i czekam na kolejne filmy.

    • Kategorycznie uważam, że w trosce o dobro narodowe powinieneś natychmiast zatrudnić człowieka do otwierania degustowanych piw i profilaktycznego testowania ich na zapleczu. kto wie jak to się rozwinie, ale jakby co to wal jak w dym. Czego się nie robi dla rewolucji.

Leave a Reply