[WFP] Wywiad z Bartkiem Napierajem z AleBrowaru

53
2751

Wywiad z Bartkiem Napierajem oraz degustacje Johna Sour, czyli piwa bazowego do Johna Cherry oraz Chmiel Iunga IPA, czyli kooperacyjnego piwa Nogne O i AleBrowaru. Oprócz tego odpowiedzi na pytania:

 • jak to się mogło stać, że John Cherry się uzbroił w śmiercionośne granaty?
 • kiedy wreszcie pojawi się reedycja Saint No More 2013, czyli IPA SH Simcoe?
 • kiedy RIS z AleBrowaru? 

53 KOMENTARZE

    • Mi tam ta forma az tak nie przeszkadza ale uwaga widze powinna bardziej dac Ci do myslenia niz przyjmowac stanowisko „nie pasi to nara”. To wlasnie dzieki tym widzom masz ogladalnosc i takie reakcje moga zle swiadczyc o Twoim ego i ogolnej Twojej postawie w kontekscie wiekszej popularnosci(kiedys bys tak nie odpisal).

    • „Taki jest mój styl, taka jest konwencja i albo się przyzwyczaisz, albo nie oglądaj. Capisci?”
     Nie „Capisci”. Rozumiem za to, że uwagi krytyczne widzów przestają być mile widziane.

    • Jeżeli pod każdym wywiadem pojawiają się komentarze „Tomku, nie szanujesz swojego rozmówcy” bla bla bla, to sorry, ale albo się przyzwyczaicie, że tak wyglądają wywiady/rozmowy/pogadanki w moim wykonaniu albo szkoda waszego czasu na komentowanie, a moich nerwów. To jest ta sama kwestia, jak pod 957. filmem jeden z drugim komentują – „zrób coś z tym mlaskaniem”. Nie, nic z tym nie zrobię. Nie pasuje, oglądaj kogoś innego.
     Ile macie wywiadów z ludźmi z polskiego kraftu na innych blogach? Zaryzykuję tezę, że na wszystkich piwnych blogach razem, nie ma tylu wywiadów co u mnie, więc sorry ale dla mnie to nie są krytyczne uwagi, tylko chamskie przypieprzanie się.
     Pooglądajcie sobie zawodowych dziennikarzy – politycznych, sportowych, lajfstajlowych i zobaczcie jak oni przerywają swoim rozmówcom. A swoją drogą to jestem ciekaw, która minuta prowokuje taki bulwers, w którym miejscu tak strasznie przerywałem Bartkowi? Jeśli kogoś boli, że obok pytań pojawiają się wtręty dotyczące degustacji, to sorry, ale taka jest konwencja. Tak więc powtarzam jeszcze raz – nie pasuje, to żegnaj, cofnij suba, odlajkuj stronę i przestań mi tu brzęczeć.

    • uuu widzę, że woda sodowa albo alkohol uderzył do główki. A mnie w tych wywiadach denerwuję, to że ich tak nachalnie wołasz do kamery. Daaawaj tutaj do kamery

    • No praktycznie w każdym jego zdaniu przerywałeś, najpierw zadajesz pytanie, a później nie oczekujesz dobrej odpowiedzi do końca bo od razu zadajesz kolejne, albo wtrącasz swoje przemyślenia na temat degustacji w pół zdania, tak jakby tylko pytania były najważniejsze. To jest właśnie denerwujące, a na osłodę dodam, że wywiady z zagranicznymi gośćmi do których czujesz respekt są przeprowadzone bardzo rzeczowo i spójnie, czyli jednak da się. A takich komentarzy będzie jeszcze sporo dotyczących tylko sposobu działania, a nie personalnych. Więc może warto czasem posłuchać, podyskutować, a nie tylko odsyłać do kąta.

    • Kopyr, nie słuchaj wichrzycieli 🙂 mi osobiście bardzo podobają się takie wywiady, które są luźną rozmową. Koledzy widzę mają straszny ból d… bo nie jest tak, jak sobie wyobrażają. Tak trzymaj.

    • Twoje reakcje na komentarze są równie emocjonalne jak reakcje pewnych regionalnych browarów…

     Chamstwa nie będę tu komentował. Pamiętaj, że Twoje traktowanie widza, kiedyś wróci do Ciebie z nawiązką.

     Powołanie się na innych dziennikarzy w dzisiejszych czasach jest równianiem w dół.
     Tłumaczenie, że to nie wywiad tylko rozmowa kumpli do mnie nie trafia. Twoje rozmowy z kumplami mnie nie interesują. To wasza sprawa. Jeżeli puszczasz to na blogu, to jest to wywiad i oczekuję pewnego przyzwoitego poziomu.

    • > i albo się przyzwyczaisz, albo nie oglądaj
     Tomku, nie chcę się czepiać, ale reagujesz agresywnie na uwago Twoich co by nie powiedzieć Klientów, zamiast przyznać, że miałeś w czubie trochę i poszło jak poszło 😉 Poza tym postawiłeś tego swojego kolegę w niezręcznej sytuacji, wygląda jakby musiał się tęgo tłumaczyć ze „szkolnego” błędu.
     Bardzo szanuję Cię za Twój poziom wiedzy i wkład, żeby nie było.

   • zamiast lansu w necie weźcie się za warzenie dobrego piwa
    przed chwilą próbowałem wypić Wasze Hop Sasa niestety szkoda wątroby . Na nowym i poszukiwanym daleko nie zajedziecie ,kolejne Wasze piwo do bani

    • Jak ja uwielbiam takie komentarze :/ Rozumiem, że Ci nie smakowało, ale od razu do bani? Co z nim było nie tak? Jestem ciekawy bo wczoraj piłem to piwo i mi smakowało. Fajny aromat, ładna piana i goryczka, która nie walnęła mną o glebę 😉

  • Tomasz spokojnej nocy.
   Robisz kawał dobrej roboty, my jesteśmy w matrixie ty już nie a my się z niego budzimy spij dobrze.
   Czekam na kolejne filmy 🙂

Leave a Reply