Summer Ale z browaru Doctor Brew

19
2458

Piwo miało mieć premierę 29 sierpnia 2014 r. w gdańskiej Degustatornii. Miała to być też okazja do spotkania, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Premiera będzie 4 października (sobota) o 20:00 w Degustatornii, a w ramach naszej współpracy ja też się na niej pojawię. Wpadnijcie przybić piątkę, spróbować jednego z 5 piw od Doktorów i kupić/wygrać TeKu.


19 KOMENTARZE

 1. Cześć!
  Panie Tomku, takie pytanie.
  O Której będzie można Pana spotkać w Degu w Gdańsku? Najgorzej było by się minąć skoro taka okazja do osobistego spotkania 🙂

  Pjona V!

 2. Zmętnienie to może być jeden z obiawów infekcji. Uważam, że chłopaki wykazali się zdrowym rozsądkiem wycofując wtedy oba piwa, bo fala hejtu za „zakażone piwo”, jaka by się po nich przetoczyła mogła by być falą tsunami. Przy okazji by się oberwało innym polskim kraftom. 😉

 3. Zastanawiam się, dlaczego nie wycofano również Australian Weizenbock. W moim egzemplarzu, jak i w kilku, o których czytałem nie było za ciekawie – duuuże przegazowanie („gaszing”), strasznie mętne, ogólnie wg. mnie bardzo nieudane piwo z Doctora.

 4. Akurat mi się dostała jedna buteleczka Sunny 83 zanim zdążyli je wycofać ze sprzedaży. Piwo miało konsystencję niemalże mlika. Coś jak się piwo czasem z dna beczki naleje, także mogli się chłopacy przestraszyć.
  Hałewer, w smaku komisyjnie oceniliśmy że jest ok :]

 5. Wiadomo, co się stało z wycofanym piwem Doctora Brew? Zostało wylane do kanału, czy może rozdane ludziom w Browarze. Chętnie przyjąłbym parę kartoników takiego piwa:)

Leave a Reply