[100 pytań do kopyra] odcinek 49.

149
5720

Dalszy ciąg odpowiedzi na pytania zadawane pod odcinkiem 47. Tym razem są to pytania zadawane na YouTubie.


149 KOMENTARZE

 1. Jak zapatrujesz sie na kolaboracyjne nagrywanie filmow na youtube. Czy gdybys dostal zaproszenie, w celu zrobienia wspolnego odcinka to zgodzilbys sie czy raczej staral sie jedynie ograniczac do typowo piwnych vlogerow?
  Na przyklad – gdybym byl popularnym graczem-vlogerem ze +100k subow, to zaprosilbym cie – subuje twoj kanal i sam lubie dobre piwo. Aczkolwiek tematyką naszego video bylaby wspolna gra np. w Civkę i takie gadanie troche o grze, troche o piwie, fifty/fifty. Zgodzilbys sie na taka kolaboracje i czy ktos juz oferowal Tobie nakrecenie czegos razem?

 2. Czesc Tomku.Czy moglbys powiedziec jak to jest w Twoim przypadku kiedy idziesz do kogos na impreze typu wesele,imieniny u cioci itp.Czy bierzesz ze soba piwo?Jesli tak to jestes totalnie “w plecy”.Nie dosc,ze dajesz prezent to jeszcze alkohol bierzesz ze soba.Pozdrawiam

 3. Czy po tym jak obnażyłeś eksperta KP, pana Kantora i trochę przejechałeś się po samej KP (słusznie) dostałeś jakiś feedback? Znaczy ktoś się skarżył, groził, pozywał?

 4. Popraw mnie jesli się mylę. Wyróżniamy nast typy zmętnienia w piwie:
  -drożdżowe
  -od chmielenia na zimno
  -na zimno
  -białkowe?(czy jest takie)
  -od infekcji.

 5. w Czas Gentelmenów mówiłeś, że ok. 600 z 700 browarów włoskich powstały w ostatnich 10 latach. czy wpłynęło to jakoś znacznie na spożycie wina w tym kraju? może widziałeś jakieś statystyki?

Leave a Reply