Dlaczego lubię poniedziałki?

65
4492

czyli vlog na urodziny.

Dzisiaj temat mało związany z piwem. Typowy vlog. Książka o której mówię, to Jeśli chcesz chodzić po wodzie, musisz wyjść z łodzi autorstwa Johna Ortberga. Zaś manifest, którego autorem jest Johnny B. Truant to How To Be Legendary. Zadajcie sobie to jedno bardzo ważne pytanie.

 

65 KOMENTARZE

  1. Wszystkiego najlepszego Tomku! Oczywiście jestem za tym, aby nagrać Twoje przemyślenia na temat how to become legendary… Ja niestety jestem osobą z kredytem i rodziną na utrzymaniu i ciężko mi zacząć chodzić po wodzie. Zwłaszcza, że „wiek chrystusowy” już za mną. PS. Jako facet jestem zafascynowany Twoją wiedzą piwną. Masz natomiast ogromną wiedzę ogólną i wiele wspólnych ze mną zainteresowań, fascynuje mnie Twoja religijność, Twoje podejście do pracy i rodziny, znajomość literatury czy tak cenionego przeze mnie Kazika. Pewnie gdybym był laską (tj. dziewczyną, a nie Laską z filmu), to Twoja żona by musiała mnie miotłą odganiać… ;p (to taki nieudany komplement, jakby kto nie zrozumiał) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

  2. Ja mam pytanie. To bardzo osobisty wpis i dużo mówisz tutaj o sobie. Powiedziałeś że poświęcasz 8 godzin dziennie na bloga. To w takim razie nie pracujesz? W jaki sposób zarabiasz na życie i na te wszystkie drogie piwa?

    • Kopyr nie pracuje bo nie musi. Jako nasz Guru (Sekty Kopyra) jest (razem z olbrzymią rodziną)na naszym utrzymaniu 😀
      Wszystko na ten temat zostało już dawno powiedziane na blogu, poszukaj.

  3. Kiedy jedziemy z tym murowaniem „domu Kopyry” chętnie pomogę za free – warunek dobre piwka i gadanie o nich… A z tym wypaleniem to weź się nie wygłupiaj…

Leave a Reply