Black Hole z Mikkellera

9
2428

czyli zobacz jak powstaje recenzja piwa.

W ubiegły czwartek miał miejsce kolejny livestream. Z kilku powodów (głównie deficytu czasu) nie został ona zaanonsowany odpowiednio na blogu. Teraz możecie obejrzeć materiał, który powstał podczas tego live’a.

A tutaj macie livestream. Recenzja Black Hole zaczyna się ok. 20. minuty.

PS: dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe.

9 KOMENTARZE

  1. Genialnie się ogląda jednocześnie, da się idealnie zsynchronizować (dźwięk polecam z recenzji)

    Mógłbyś Tomku, masz te programy do montowania to pewnie 10 min zajmie, zrobić film ze „split screen”, to by było coś!!! 😉

  2. RIS z Emelisse w wersji White Label jest leżakowany w beczce po bourbonie Buffalo Trace. To tak podpowiadam 🙂 Jeszcze nie piłem, więc z czystym sumieniem nie polecę, ale cieszę się, że mam 😀

  3. A ja mam pytanie z innej beczki: planowałam wysłać mały prezent znajomemu z Pomorza, w postaci jakiegoś dobrego piwa, godnego reprezentanta Dolnego Śląska… I co tu wybrać? Może jakieś propozycje?

    Celowo nie podaję preferowanych gatunków (choć sama pijam głównie IPA), niech się chłop uczy i próbuje ;).

  4. Wiedząc ile czasu trzeba od warzenia do degustacji, to zapewne będzie to pszeniczniak. Ale wcale mnie nie zdziwi jak będzie on na cichej np. leżakowany w beczce / z płatkami dębowymi 🙂 . A w związku z tym, że tyle się z nim 'babrali’, to pewnie jeszcze dodali słodu żytniego i przyhamowali w ten sposób filtrację.
    Pozdrawiam

Leave a Reply