Pale Ale ze Stone Brewing

9
1896

na 4. lipca.

Dzisiaj Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Z tej okazji piwo z browaru Stone, którego recenzja jest zapowiedzią wywiadu z Gregiem Kochem ze Stone Brewing, który na blogu ukaże się już jutro.

A żeby Was zachęcić do jutrzejszego wywiadu, zobaczcie jak powstawał, czyli „behind the scene”. Podziękowania dla AleBrowaru za materiał. 😉

 

9 KOMENTARZE

 1. Pssst… W jęz. ang. nazwisko „Koch” wymawia się „kouk”, dokładnie tak samo jak „coke”. To tak na wszelki wypadek jakbyś kiedyś jeszcze zrobił z nim wywiad. Poza tym ciekawe video jak zawsze 😉

 2. Choć jestem katolikiem dla którego wiara jest ważne to jednak uważam takie coś za sztukę:) Moim zdaniem butelka wygląda świetnie i chętnie bym to piwo kupił tylko dla samej butelki.

  Jeszcze odnośnie degustacji. Szkoda, że nie powiedział Pan nic na temat aromatu, czy nie czuć jakiś owoców czy coś innego przyjemnego.

  Pozdrawiam

 3. Bardzo zainteresował mnie ten wątek warzących piwo Ojców Założycieli. Mógłbyś podać jakieś źródło tej informacji – chętnie poczytałbym coś więcej na ten temat.

  Pozdrawiam,
  Apache

Leave a Reply