Moor Beer Company

5
1828

i Justin Hawke w wywiadzie.

Podczas mojej wizyty w UK udało mi się odwiedzić Moor Beer Company i przeprowadzić wywiad z jego właścicielem i piwowarem Justinem Hawke’iem. Szczęście rzeczywiście mi sprzyjało, bo browar właśnie przenosi się do nowej lokalizacji w Bristolu, była to więc niesamowita okazja, żeby zobaczyć go jeszcze w starej wersji. To jest właśnie materiał, jakich chciałbym robić jak najwięcej, a jak Wam się podoba?

Jak na razie na blogu pojawiło się tylko Illusion z tego browaru, ale spokojnie będzie tego więcej.

5 KOMENTARZE

  1. Ostatnio brakuje mi trochę spokojnych degustacji jakiś specjałów, ale wywiady są czymś świetnym. Najbardziej podobała mi się luźna rozmowa z Pawłem z Glastonbury.

  2. Myślałem, że będzie więcej na temat nie klarowania przez nich piwa. Może przybliżysz temat podczas degustacji? Dowiedziałem się za to dlaczego leją piwo w duże butelki, po prostu piwowar je lubi 🙂 Jeden z moich ulubionych browarów w Anglii. Dzięki za materiał. Więcej takich!

  3. Mi też brakuję spokojnych degustacji specjałów ale wywiad bardzo fajny i ciekawy. Jedyne do czego można się przyczepić, to do tego, że na początku pokazujesz browar przez pół filmu a później wywiad. A wydaję mi się, że powinieneś to mieszać, było by ciekawiej ale i więcej pracy przy montażu 🙂 Dzięki takim wywiadom i zagraniczni widzowie mogą, to obejrzeć

  4. Dla mnie właśnie takie wywiady i wypady do znanych browarów to najlepsze część bloga. Dlatego jestem zdecydowanie za tym żeby pojawiało się ich jeszcze więcej.

Leave a Reply