Żytnie IPA z Artezana

17
2267

IPA Tour vol. 4.

Rye IPA to jeden z ciekawszych “nowych stylów”. Świetnie wspominam degustowane na lotnisku w Denver Donkey Tail. Ucieszyłem się, więc że Artezan podjął się tego wyzwania. Jak wypadło?

17 KOMENTARZE

 1. Czy coś wiadomo kiedy Artezan zwiększy moce produkcyjne? Ach, marzy mi się, żeby Artezani mieli takie moce produkcyjne jak chociażby Ursa.

 2. Witam, nie wiedziałem gdzie mogę to zamieścić, ale piszę z pytaniem, czy mógłbyś ocenić/zdegustować dwa ciemne piwa: Czeski Ćerny Kozel oraz IRISH beer od Kormorana ewentualnie Celtyckie także od Kormorana? Pozdrawiam!

 3. No to po testach piw z Biedry i Lidla masz przewalone. Nowi widzowie będą się do Ciebie zgłaszać z prośbą o przetestowanie Harnasiów, Żubrów, Kasztelanów itp. Cytując klasyka: “wysikałeś się pod huragan” 😀

  • No niestety tak to już jest, Ci co w miarę ogarniają nawigację po filmikach, wszystko znajdą.
   Ale większość nowych będzie pytała o to samo w kółko. Duża część ludzi nie potrafi szukać.
   A potem będzie czuć końską derkę w Brackim Imperial IPA 😀
   Pozdrawiam i kiedy ten Renegat będzie bo w Shit Happens był a filmiku jeszcze nie ma ;-p

    • Według mnie, powinieneś zamieścić na blogu rozwijana listę w której znajdowały by się recenzowane przez ciebie piwa w kolejności alfabetycznej. Wiem, że jest szukaj ale nie którzy nie potrafią szukać, albo wątpią w działanie szukaj. Często ta funkcja szczególnie na forach kiepsko działa

 4. i w kolejności czeka jeszcze seria pytań typu: “czemu nie podajesz cen piw?” oraz “jak się zabrać za warzenie piwa w domu?”

 5. Trochę mnie dziwią krytyczne głosy przeciw degustacji piw popularnych tudzież pospolitych, słabych. Czyż na blogu powinny znajdować się tylko degustacje piw ciężko, lub zgoła absolutnie nie dostępnych?. Jak zatem można ustosunkować się do oceny Tomka.

 6. Na Żytorillo też narzekano, że przechmielone… Czy to oznacza, że piwa żytnie bardziej uwydatniają goryczkę czy tylko zbieg okoliczności?

Leave a Reply