Old Engine Oil z Harviestoun

18
2459

czyli piwo bazowe.

Zaczynamy z piwami Harviestoun, które pojawiają się na blogu w ramach współpracy z Piwoteka.pl. Old Engine Oil stanowi piwo bazowe do stworzenia najlepszego moim zdaniem wyrobu z Harviestoun, czyli różnych wersji Ola Dubh. Zanim więc przejdziemy do najbardziej wypasionych wersji, spróbujmy piwa podstawowego.
[box type=”warning”] Z filmu dowiecie się, gdzie w najbliższym czasie będzie można spróbować Ola Dubh 18 z beczki.[/box]

[box type=”download”] Zasady promocji: przy zamówieniu na kwotę >100 zł (bez kosztów przesyłki) złożonym w sklepie Piwoteka.pl w dniu publikacji filmu z hasłem (które trzeba podać w uwagach) klient detaliczny uzyska 10% rabatu na całe zamówienie (rabat nie dotyczy kosztów przesyłki). W zamówieniu musi się znaleźć przynajmniej jeden produkt z oferty browaru Harviestoun. [/box]

PS: nie wiem jak z obrabianiem zamówień w Piwoteka.pl w sobotę, ale myślę, że decyduje „data stempla pocztowego”… tzn. data i godzina złożenia zamówienia, więc promocja zadziała, ale pamiętajcie, że hasło z tego odcinka działa tylko dziś (29.marca). I jeszcze mała uwaga techniczna – hasło wpisujemy w polu „uwagi”, a nie „kod rabatowy”.

18 KOMENTARZE

  • Na 5k na FB i/lub 15k na YT.
   Jest taka koncepcja, żeby zrobić krótki live z USA, ale to wszystko okaże się na miejscu jak wygląda kwestia internetu w hotelu.

 1. Czy ta promocja działa tylko w internecie ? Czy można też ją zrealizować w sklepie stacjonarnym piwoteki w Łodzi ?

 2. Uwielbiam ten moment, kiedy przechyla się pokal, piana oblewa szkło, a potem zostaje, tworząc taką cudowną firankę. To jest dla mnie jedna z najpiękniejszych chwil w degustacji piwa – wizualny majstersztyk po prostu! 🙂

 3. Witam. Przepraszam, że trochę nie na temat, ale pytanie jednak jest związane z porterami. Postanowiłem na swoje osiemnaste urodziny, jako prezent dla samego siebie, portery do leżakowania. Jest jednak mały problem, ponieważ dom jest położony na mocno pochylonym terenie i w piwnicy mam duże wahania temperatur (od 3 stopni do 15 stopni). Są to duże odchylenia od zalecanych 8 stopni. Czy mogę w takich warunkach leżakować sobie piwo, czy powinienem sobie odpuścić.

  W ogóle cały pomysł wziął się podczas oglądania kolejnych filmików (myślę, że Kopyr może być z siebie dumny ;-D). Był jeszcze drugi pomysł, aby uwarzyć piwo do osiemnastki, ale zbyt późno się zorientowałem, że mógłbym spróbować.

  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Szatku.

Leave a Reply