Harviestoun i współpraca z Piwoteka.pl

24
2715

Leżakowanie w beczkach robi robotę

Co prawda nie wszystkie piwa z Harviestoun są barrel aged, ale te najsłynniejsze już tak. Podczas ubiegłorocznej Europejskiej Konferencji Blogerów Piwnych w Edynburgu miałem okazję oglądać wystąpienie na temat leżakowania w beczkach przedstawiane właśnie przez ekipę Harviestoun. Przywiozłem też sobie kilka rarytasów od nich. Ponieważ, jak to ktoś kiedyś napisał oglądanie recenzji piw niedostępnych w Polsce jest jak lizanie lodów przez szybę, więc ucieszyłem się, że piwa z Harviestoun są w szerokiej ofercie dostępne w Polsce, za sprawą sklepu i hurtowni Piwoteka.pl, a więc będziecie mogli też ich spróbować. Wynegocjowałem też, dla Was promocję. 😀

[box type=”download”] Zasady promocji: przy zamówieniu na kwotę >100 zł (bez kosztów przesyłki) złożonym w sklepie Piwoteka.pl w dniu publikacji filmu z hasłem (które trzeba podać w uwagach) klient detaliczny uzyska 10% rabatu na całe zamówienie (rabat nie dotyczy kosztów przesyłki). W zamówieniu musi się znaleźć przynajmniej jeden produkt z oferty browaru Harviestoun. [/box]

24 KOMENTARZE

  1. Czyli min. 1 piwo Harviestoun, suma zamówienia (bez kosztów dostawy) 100 PLN i na końcu w uwagach podanie hasła. Tylko jakie jest to hasło?

      • Ok, akurat wczoraj robiłem listę piw do zamówienia właśnie z piwoteki.pl Chciałem na szybko dokończyć zamówienie, a filmu nie obejrzałem. Sorry.

  2. A mnie pokazało, że hasło nieprawidłowe lub zostało już użyte. Czy to oznacza, że tylko jedno hasło dziennie, dla jednej osoby?

  3. Zgadza się trzeba w uwagach (zasugerowałe się rozwiązaniem, jakie było przy podobnej akcji w Smakupiwa). Początkowo strona nie podaje w kosztach tego rabatu, ale pracownik Piwoteki nabija go oddzielnie. Potem przychodzi potwierdzenie przyjęcia zamówienia z kwotą już zmniejszoną. Zatem hasło i promocja działa.

    Długo oczekiwane „Ole” powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu 🙂

Leave a Reply