Celebration Stout

14
2353

Imperial Irish Stout z browaru Porterhouse z Dublina.

Pierwsza z degustacji stoutów, a właściwie imperialnych stoutów, na Międzynarodowy Dzień Stoutu (International Stout Day). RIS z Irlandii.

Myślę, że w postach tworzonych już pod ten formularz udaje się uniknąć pewnych raf. Ciekaw jestem niezmiernie Waszych opinii.

14 KOMENTARZE

 1. Layout, moim zdaniem, o niebo lepszy. Ale w mojej przeglądarce coś się krzaczy, bo tytuł: „piwne style” wylądował w wąskim pasku tła pomiędzy oknami (głównym i prawym-górnym), a pod nim zmieścił się tylko ALT a pozostałe style zamiast w oknie po prawej są na samym dole po lewej…

 2. Degustacja w plenerze in plus zawsze jakas odmiana, noi RIS , u siebie w Lublinie albo słabo szukalem albo rynek nie ten i niesprowadzaja, ja na ISD zakupilem min. Milk Stout z Z&Z. Ciekaw jestem czy moze degustowales owy Stout ? Ja niewiem czemu mam obawy ze niespełni moich oczekiwan

 3. Tomek, proszę cię zmień wygląd strony na poprzednią, pomieszanie z poplątaniem, nagle uderza cię w twarz mozaika niczym z łindołsa 8. Dostałem oczopląsu nim znalazłem to czego szukałem. Wszystko takie wielki, niepoukładane. No ale staucik dziś zostanie skonsumowany 🙂

 4. A ja z okazji Dnia Stoutu właśnie warzę sobie RIS. Niestety nie wg własnej receptury, ale na to przyjdzie jeszcze czas. Mam mieć ok. 24% ekstraktu, więc spodziewam się czegoś dobrego. Za rok powinien być w sam raz do picia, myślę. Na razie mozolnie idzie filtracja… Pozdrawiam!

 5. @MOLIBDENOWY MATEUSZ

  Popieram. Wyglad samej strony ujdzie – stary jednak tez mi sie podobal. Tylko po co zmieniac dobre?

  Jesli chodzi o strone glowna i te kafelki – to jest straszne, brzydkie i nieczytelne moim skromnym zdanie.

 6. Zmiana wyglądu blogu była konieczna i nastąpiła w duchu Piwnej Rewolucji!! 🙂
  Mi osobiście nowy wygląd blogu podoba się, wygląda nowocześniej, bardziej profesjonalnie i ciekawiej, duże i wyraźne ikony ułatwiają poruszanie się po stronie i nie męczą oczu, teraz lepiej są widoczne kategorie i podkategorie tworzonych przez pana Tomka filmików co umożliwia w szybki sposób za pomocą jednego kliknięcia dostanie się do wybranego działu, pomijając nieinteresujące nas w tym momencie publikacje. Wchodząc w poszczególną kategorie publikowanych materiałów łatwiej sprawdzić co się już oglądało a co nie i fajnie się wybiera filmik który w tym momencie chcemy oglądnąć.
  Ogólnie mówiąc przypadł mi do gustu nowy wygląd blogu. Bardzo teraz podoba się mi to, że mogę pooglądać sobie zdjęcia piw które są degustowane, niektóre świetnie wyglądają! Jedyne ale to to, że miejscami blog wygląda pusto, a mianowicie po prawej stronie od filmiku jest pusta przestrzeń, na lewo od komentarzy i w miejscu gdzie wcześniej było zdjęcie Pana Tomka jak piwko degustuje teraz też jest pusto, wcześniej było lepiej, no i ta szarość za białymi elementami jest taka średnia.
  Podsumowując aktualnie blog wygląda bardzo dobrze jedynie należy popracować nad estetyką i niektórym osobą wysłać instrukcję obsługi poruszania się po blogu 😉
  PS
  Odpowiadając na pytanie dlaczego zaszła zmiana jak poprzednio było dobrze, to zaszła dlatego ponieważ stojąc w miejscu cofasz się w rozwoju bo świat idzie na przód.

 7. Mieszkam w Dublinie i jestem częstym gościem w Porterhouse.Chłopaki nieoficjalnie sie przyznali, że ten 7 procentowy stout średnio im wyszedł.Natomiast miałem okazje pić wersję 11 procentowa, starzona w debowych beczkach po whiskey i to była rewelacja.

Leave a Reply