Piwne newsy 5.9.13

25
2441

piwne newsy5.9.13A w nich, co przywiezie Artezan na Bracką Jesień, faux pas Browaru Fortuna, ale wybaczalne, bo każdemu by sodówa do głowy uderzyła w takiej sytuacji. Nowe piwo And Rus z Pracowni Piwa i moja odpowiedź na wyzwanie rzucone przez Tomka Rogaczewskiego. Coś dla tych, którym nie smakują wity-srity i IPA-sripa, czyli Pils z Gościszewa. Kolejne piwo w Pracowni Piwa będzie uwarzone przez piwowara domowego. Zapraszam do oglądania.


Wybieracie się na Bracką Jesień?

25 KOMENTARZE

  1. Tomku, czy rzeczone wystąpienie o wyższości piwa nad winem zostanie może nagrane? Bardzo mnie interesuje ten temat, a niestety nie mam możliwości pojechać i posłuchać na żywo.

  2. „Fo pa” to raczej faux pas 😉 Akurat piwne newsy są o tyle ciekawe, że zbierasz te informacje w jednym miejscu. Szkoda tylko, że nadal to leci z partyzanta, bez konkretnego przygotowania :/

  3. Trochę po bandzie z tym winem jedziesz, chociaż nie znam twoich argumentów. Kocham piwo, cenię wino i dla mnie to są dwie różne bajki.

  4. Nie ma czegoś takiego jak gwara galicyjska. Jest dialekt małopolski, który się dzieli na różne gwary, m.in. gwarę krakowską, z której pochodzi wyraz „andrus”. Tak na marginesie, Kraków nigdy nie był częścią Galicji 🙂

  5. Ja niestety nie dam rady być na tegorocznej Brackiej Jesieni, a szkoda 🙁 Liczę na jakieś materiały video od Ciebie 😉
    Pozdrawiam.

Leave a Reply