Harpoon IPA

15
1816

brewed in Boston.

W poniedziałek miałem okazję poznać Dana Kenary’ego – współzałożyciela Harpoon Brewery i jego obecnego szefa. Z grupą 20 pracowników Harpoon Brewery zwiedzają nasz kraj ze szczególnym uwzględnieniem browarów. W ramach podarunku otrzymałem od nich 3 piwa, do zrecenzowania na blogu. Pierwszym jest India Pale Ale, flagowe piwo browaru, które warzone jest od 20 lat i które zapoczątkowało tak naprawdę sukces browaru. Czy receptura wytrzymałą próbę czasu? Czy takie stare (w sensie użytych chmieli, bo generalnie jest ekstremalnie świeże) piwo nadal może czymś zachwycić?

Jutro pewnie nie będzie degustacji, będą za to piwne newsy. Jak sprawdza się system dwóch wpisów na dzień? Dajecie radę? Bo ja odczuwam tempo. Miałem nagrane sporo materiału na zapas i się rozeszło. Z drugiej strony wrzucanie materiału po tygodniu też jest dla mnie nie do przyjęcia.

15 KOMENTARZE

  1. Mam wrazenie ze gdyby nie bylo darowane to recenzja byla by ostrzejsza. Ale i tak potwierdza moje odczucia co do piw Harpoona. Dziekuje za recenzje.

      • Livestream z zacierania. „Zacieraj z Kopyrem” 🙂 Jeśli dajesz radę z taką ilością materiałów to super, jak dla mnie dwa na dzień jest spoko. Jak masz materiały wgrywać na youtube to może jest opcja wgrania w taki sposób aby nie były one widoczne dla wszystkich? W tak sposób mógłbyś wrzucić więcej materiału na kanał w jakiś luźny dzień a udostępniać na blogu wraz ze wpisem. Wtedy zaraz po wgraniu nie trzeba by było się wkurzać że trzeba oglądać w 360 bo 720 jeszcze się nie załadowało i urywa w połowie 🙂

        • Generalnie jak mam materiał, to tak robię. Wgrywam wcześniej, a zmieniam status na publiczny przed opublikowaniem wpisu. Często jest jednak tak, że wrzucam przez noc, rano przycinam, a potem publikuję, wtedy mogą być takie akcje.

  2. Jeśli widzisz że tempo jakie sobie narzuciłeś jest zbyt duże to może warto zrobić sobie przerwy, jak sobie widza rozpuścisz to Ci żyć nie dadzą 🙂

Leave a Reply