zmiany, zmiany, zmiany…

5
1666

Zapowiadałem czas jakiś temu, że chciałbym coś zmienić w browarze kopyra, no i nadszedł wreszcie ten dzień. Mam nadzieję, że zmiany się Wam spodobają (jeszcze parę drobnostek w najbliższym czasie zamierzam wprowadzić). Mnie się jeszcze nie do końca, ale jednak podobają. Podoba mi się ogólny kierunek zmian. Mam nadzieję, że będzie to też dla mnie motywacją do częstszych aktualizacji szczególnie w dziale aktualności. Sądzę, że to właśnie tutaj będzie się pojawiało gros nowych wpisów. Jak będzie czas pokaże.

 

 

 

5 KOMENTARZE

 1. Mi się podoba kierunek i szablon, ale popracowałbym nad tłumaczeniem szablonu, pozostaje kila rzeczy jak „TAGGED WITH” „One Response” etc. Nie ma z tym zbyt dużo roboty a poprawi to wygląd, chociaż nie wiem czy są takie możliwości na darmowym serwerze. I tutaj dochodzimy do kolejnej zmiany a może by tak przejść na własną domenę i serwer, wiadomo, że są o dodatkowe koszty ale wordpress dużo zyskuje na własnym serwerze no i lepiej to wygląda.

  • Wydaje mi się, że nie mam takiej możliwości, żeby to wyedytować. Co gorsza pewne rzeczy, które powinny działać (jak np. wyłączenie komentarzy pod formularzem kontaktowym) nie chcą działać.

   Co do przejścia na własne śmieci to, po dogłębnym przemyśleniu, nie przewiduję. Dlaczego? Koszty to w sumie najmniejszy problem, ale myślenie o backupach, przeciążeniu serwera, atakach hackerskich, trojanach to nie dla mnie. To robi za mnie WordPress i jest mi z tym dobrze. Mogę się skupić na tym co ważne i na tym co lubię, czyli na pisaniu.

   • Demonizujesz, jadę na własnym serwerze od początku czyli dobiegam roku. Nic z tych rzeczy nie miało miejsca, przeciążenia się nie zdarzają przynajmniej na pożądanych serwerach. Hakjery to problem na który jest narażony każdy nawet na serwerach WP, powiem tak nie miałem takiego przypadku a odsłon trochę się nazbierało. Kopia zapasowa to jeno kliknięcie 🙂 w panelu serwera lub odpowiednia wtyczka do WP.
    Komentarze spróbuj wyłączyć >>strony>>kontakt>>szybka edycja>> odhacz zezwól na komentarze>> aktualizuj

   • Pewnie masz rację, ale po co zmieniać coś co działa. Na tę chwilę nie ma nic co by mi doskwierało na WP na tyle, żeby chciało mi się coś przedsięwziąć w kierunku przenosin.

Leave a Reply