Ogłoszenie wyników KPR – NA ŻYWO z Poznania

6
168

Niestety przy takiej liczbie ludzi internet mobilny to nie jest dobre rozwiązanie. Jeszcze dziś po południu moje podsumowanie Poznańskich Targów Piwnych i Konkursu Piw Rzemieślniczych.

Sprzęt nie zawiódł, ale niestety mobilny internet przy takiej liczbie ludzi na imprezie nie wyrabia. Nagrania w lepszej jakości nie będzie.

Wyniki:

1. Grodziskie 7-10°Plato
Miejsce I: „W stylu Grodziskie” – Jacek Domagalski – Nepomucen.

2. Pils 10-13°Plato
Miejsce I: „Bierhalle Pils”- Krzysztof Zawlik – Bierhalle Łódź Manufaktura.
Miejsce II: „Odsiecz 1683” – Jacek Przywara – Browar Probus.
Miejsce III: „Classic” – Wojciech Piasecki i Kamil Myszczyński – Browar Gloger.

3.Pszeniczne (HefeWeizen) 10-13°Plato
Mjesce I: „Weizen” – Michał Grossmann – Nowy Browar Szczecin.
Miesce II: „Goldern Weizen” – Łukasz Szwed – Browar Złoty Pies.
Miejsce III: „Pszeniczne” Aleksander Helman i Jacek Michna – Stary Browar Rzeszowski.

4. American Pale Ale 10-14°Plato
Miejsce I: „10 hops” – Jarosław Sosnowski i Krzysztof Kula – Birbant.
Miejsce II: „Nokota” – Mateusz Kupracz – Browar Roch.
Miejsce III: „Labirytm” – Jacek Domagalski – Browar Nepomucen.

5. India Pale Ale 14-18°Plato
Miejsce I: „Mandarin” – Michał Kopik – Kingpin.
Miejsce II: „Szalony Alchemik” – Maciej Brzana – Browar Dukla.
Miejsce III: „West Coast IPA”- Wojtek Frączyk – Browar Widawa.

6. White IPA 13-16°Plato
Miejsce I: „Pan IPAni” – Piotr Sosin – Trzech Kumpli.
Miejsce II: „White AIPA” – Jarosław Sosnowski i Krzysztof Kula – Birbant.
Miejsce III: „Nigami” – Piotr Tomaszewski – Browar Szpunt.

7. Black IPA 13-16°Plato
Miejsce I: „Fryz” – Mateusz Kupracz – Browar Roch.
Miejsce II: „Blackcyl”- Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli.
Miejsce III: „Piotrek z Bagien Black Ipa” – Krzysztof Juszczak i Paweł Ziębowicz – Browar Jan Olbracht Rzemieślniczy.

8. Stout 10-16°Plato .
Miejsce I: ” Stout” – Filip Lis – Browar Tumski.
Miejsce II: „Bierhalle Milk Stout” – Krzysztof Zawlik – Bierhalle Łódź Manufaktura.
Miejsce III: „Mała Czarna” – Marek Zajdel – Browar Dukla.

9. Pumpkin Ale – ekstrakt dowolny
Miejsce I: „”Brovaria Dyniowe” – Maciej Paszkowski – Brovaria.
Miejsce II: „”Dyniowe” – Aleksander Helman i Jacek Michna – Stary Browar Rzeszowski.
Miejsce III: „Dyniamit” – Ziemowit Fałat – PINTA.

10. Sour Ale – ekstrakt dowolny
Miejsce I: „Kwas Pruski” – Lidia Anna Bugała – Browar na Jurze.
Miejsce II: „Zacny Zalcman” – Marcin chmielarz” – Piwoteka.
Miejsce III: „Kwas Delta” – Ziemowit Fałat – PINTA.

11. Smoked Beer (Piwo Dymione) – ekstrakt dowolny
Miejsce I: „Smoked Porter” – Wojtek Frączyk – Browar Widawa.
Miejsce II: „Cyrulik” – Przemysław Leszczyński – Browar Profesja.
Miejsce III: „Dymy Cwajki” – Paweł Fityka – Minibrowar Reden Chorzów.

12. Wood & Barrel Aged Beer
Miejsce I: „Wostok” – Paweł Fityka – Minibrowar Reden Chorzów.
Miejesce II: „RIS”- Marcin Olszewski i Łukasz Lis – Doctor Brew.
Miejsce III: „Wild Black Kiss” – Wojtek Frączyk – Browar Widawa.

KRAFT ROKU 2015: „Smoked Porter” – Wojtek Frączyk – Browar Widawa.

 

6 KOMENTARZE

  1. Witam, czekam z niecierpliwością… w końcu czasoprzestrzeń sprawiła, że mam okazję uczestniczyć w transmisji na żywo. A tak „z zupełnie innej beczki”: czy wiesz Tomek, że niebawem w Obornikach znajdzie lokację mały browar rzemieślniczy?

Dodaj komentarz