Nie jestem fanem zwierząt domowych [ja to widzę inaczej]

12
1896

Dlaczego mimo, że nie jestem fanem zwierząt domowych, to w naszym domu pojawiła się Luna?

12 KOMENTARZE

  1. Jak widzę i słyszę wyjące psy w blokach z tęsknoty bo pańcia i Pan w pracy a piesek 2,3x dziennie na spacerniaku na 5.minut,żeby się wykupkac to pytam się gdzie ci wszyscy obrońcy praw zwierząt. Jak wielki musi być ludziki egoizm aby tak traktować zwierzęta

  2. Problem z kotami jest niestety taki że mają złośliwy charakter. Jak mojej kotce coś nie pasowało to w zemście srała na dywan :/. Po wyjeździe na weekend jak kot zostawał w domu to srał gdzie popadnie. Nie potrafię zaakceptować domownika który nie podporządkowuje się zasadom.

    • Jak już wszyscy przejdą na weganizmy to co się stanie z tymi świniami krowami etc? Szczęśliwie będą żyć na wolności dozywajac późnej starości?

      • Wystarczy przestać je sztucznie zapładniać (inseminować). Krowy i świnie nie mnożą się jak króliki, to ludzie doprowadzają do ich rozmnażania. Jeśli ludzkość miałaby taki gest, że jednego dnia wszyscy przechodzimy na weganizm (co jest pomysłem kompletnie nierealnym) to trzeba by te zwierzęta wysterylizować, a następnie pozwolić im dożyć śmierci. W praktyce spadający popyt na mięso po prostu sprawi, że mniej krów i świń będzie rozmnażanych i tyle.

Leave a Reply