Jak radzić sobie z hejtem?

10
1365

W serii „bez żadnego trybu” film, którego nie chciałem upubliczniać… ale jeśli miałby nawet pomóc tylko jednej osobie, to zaryzykuję.
Premiera 15:30.

10 KOMENTARZE

  1. Przymierzam się do nagrywania na Youtube. Nagrałem odcinek powitalny, a żona stwierdziła, że brzmię jakbym się żegnał i chciał popełnić samobójstwo heh. I cała energia uleciała jak powietrze z przebitego balona. Taki hejt rodzinny, ale w tym wypadku uzasadniony. Jakby nie był to bym się tak nie przejął. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni.

  2. kopyr, nie muszę cię lubić żeby Cię oglądać, masz swój styl i dlatego cię oglądam, ale czasem mam ochotę ci wyrzygać konformizm, ale po chwili refleksja po chuj mi to i ci 🙂 rób swoje, film dobry bo szczery i emocjonalny, jak na Ciebie oczywiście 🙂

  3. Widzisz z hejtem to nas kokietujesz, z hejtem to sobie radzisz z palcem w dupie. Nie radzisz sobie tylko z jednym, z brakiem akceptacji i atencji ?

  4. Najmniej z hejtem radzą sobie hejterzy. Biedni ludzie.. Nie mylmy krytyki z hejtem. Krytykę należy przyjąć ze spokojem i godnością. Hejtu nie ma co w ogóle słuchać..

Leave a Reply