Po czymś takim rząd powinien upaść [ja to widzę inaczej]

3
1286

Po wywiadzie jakiego udzielił Andrzej Sośnierz rząd powinien upaść, a wszystkie media powinny 24h mówić tylko o tym, a tymczasem… cisza. Ja to widzę inaczej.
Premiera o 18:15.

3 KOMENTARZE

  1. Respirator-gate. Jak pieniądze na zwalczanie opozycji to już wiesz dlaczego tak mało masz wyświetleń w filmikach 😉

    A Sośnierz Senior już od dawna jedzie po rządzie. Jeszcze za Szumowicza walił, ale kto to słyszał i co to za ma zasięg to co on mówi. Znając życie to nawet WCz Kaczyński nie wie kto to jest Sośnierz nie mówiąc już o tym żeby słyszał co on mówi.

    A czemu to nie jest petarda, nie jest to bomba atomowa? Czemu Twoja opozycja totalna i TVN-y nie grzeją tego tematu? Czemu cisną tylko Strajkobiet i aborcję? Czy to nie świadczy o ich poziomie i poziomie ich wyborców?

    A co do zatrudniania swoich, to coś Ty się wczoraj urodził?! Zawsze każdy rząd jak tylko doszedł do władzy to wymieniał wszędzie gdzie się da na swoich. I tak był za PO-PSL i tak jest za PiS-u. To jest zawsze i zawsze będzie bo właściciel państwowej firmy (ministerstwa) nie płaci swoimi pieniędzmi. Co innego w prywatnej firmie. Może i zatrudni znajomego ale jak po tygodniu będzie się opie..alał to go wywali bez mrugnięcia okiem. Dlatego anty-nacjonalizacja!

    PS. Ojciec dyrektor mówi „ku.wa”?!

  2. Zgadzam się z gd… Nepotyzm jest za PISu, i był za PO, PSL, SLD, AWS itp, itd, etc… Nepotyzm mieliśmy za komuny i mamy ciągiem do tej pory. Ten PISowski nepotyzm niczym się nie różni od nepotyzmu innych partii. Szczególnie PSL swego czasu opanował znaczną część gminnych samorządów, i wszelkie agencje rolnicze. Mówiło się że w gminach wiejskich rządzi jedna wielka PSLowska rodzina… Jak w poprzedniej kadencji prezydentem miasta został z PISu, oczywiście wszędzie powstawiał swoich ludzi… Tej kadencji wybory na prezydenta miasta wygrał kandydat KO, i oczywiście wszędzie powsadzał „swoich”… Była afera w lokalnych gazetach, jak obecny prezydent z KO mianował swojego kolegę z którym gra w „halówkę” szefem Straży Miejskiej, a potem szefem pogotowia ratunkowego. Oczywiście ten żadnego wykształcenia w tym kierunku, ani doświadczenia zawodowego nie miał. A jego największym i chyba jedynym atutem, było że jest dobrym kolegą prezydenta… Więc nepotyzm PISu, NICZYM się nie różni od poprzednich nepotyzmów…

Leave a Reply