Po co lać piwo do PET-ów?

14
2865

Tenczynek Świeże, czyli nalewane wprost z tanków piwa niefiltrowane i niepasteryzowane z Browaru Tenczynek. Można je zamówić w sklepie firmowym, a z kodem: kopyra10 otrzymacie 10% zniżki. No i przedpremierowo pierwsze piwo Doctor Brew z Tenczynka. Jak smakują, o tym na filmie.
Premiera o 10:00.


Materiał powstał we współpracy z Browarem Tenczynek.

14 KOMENTARZE

  • Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze – pet się nie potłucze w transporcie, dostawcy nie otworzą go sobie tak żeby kapsel był prosty i jest tańszy. Czysta ekonomia…

   • W sumie masz rację, marketing od dłuższego czasu mają kiepski, więc nie ma co dbać o wizerunek 😀

    Dawaj tera risa barel ejdż. Po co komu laki albo wykwintne opakowania. Lejem to stafan….

    • Hmmm… Piwa które należy spożyć w ciągu kilku dni, nalewać w wykwintne opakowania… ?#?*? Gdzie sens, gdzie logika…

     P.S. Może mają słaby marketing, ale i tak zdecydowanie lepszy od mentzena… 😉

   • Zaintrygowaleś mnie 🙂 , Co znaczy stwierdzenie: „dostawcy nie otworzą go sobie tak żeby kapsel był prosty”? Sugerujesz że, istnieje praktyka w ramach której, dostawcy piwa kapslowanego w butelkach otiwerają te piwa „tak żeby kapsel był prosty”? Co to znaczy ? Po co dostawcy mieliby to robić? Widziałeś żeby ktoś gdzieś kiedyś dostarczał piwa w otwartych butelkach i z „prostymi” kasplami osobno? I ponawiam ptanie po co jakikolwiek dostawca miałby to robić?

    • Gdzieś, kiedyś, ktoś, coś wspominał… Ale czy to prawda, to „paznokcia” nie dam sobie uciąć… 😉

 1. Jak to się ma to wytycznych co do wyrobów alkoholowych sprzedaż takich piw bez podania składu (czy nawet alergenów) oraz braku ilości alkoholu?

 2. Dobra, dobra, Ty tak nie wąchaj i nie smakuj tych piw po Covidzie bo i tak nikt Ci nie uwierzy, upośledzona sensoryka nie nadaje się do współpracy, tak naprawdę nie wiadomo co Ci tam wróciło 😀 😛

Leave a Reply