To jest Gang Olsena

17
1206

Pojawia się dużo głosów, które mówią, że cała ta sytuacja jest w najdrobniejszych szczegółach zaplanowana przez PiS i geniusz Kaczyński przewidział wszystko na 10 kroków do przodu. Ja to widzę inaczej. Wg mnie rządzi nami Gang Olsena i to jest tylko i wyłącznie nasza wina.
Premiera o 14:00.

17 KOMENTARZE

 1. Widzę, że Tomek „grzeje” temat.

  Ciekawe kiedy (w duchu obecnych instagramowych trendów) degustacja piwa „Czarny protest”? Pewnie w piątek gdy zapowiadany jest ogólnopolski protest 😉

 2. Tylko nie uwzględniłeś w swoim planie jednego, że opozycja też głosowała za piątką Kaczyńskiego 😀
  No i niezależnie co powiesz, jakich fikołków intelektualnych tu nie będziesz wyczyniał pamiętaj o jednym, PiS będzie rządził jeszcze 3,5 roku, czy tego chcesz, czy nie, a w tym czasie jeszcze wiele się może wydarzyć, żebyś jeszcze nie zapłakał i nie zatęsknił za Jarkiem gdy władzę w Polsce będzie przejmowała prawda Konfederacja, żebyś nie zapłakał 🙂 Poza tym dramatyzujesz i nie potrafisz spojrzeć na sytuację chłodnym okiem, ja wiem, że chcesz zrobić z Jarka przygłupa, ale niestety, gość który wygrywa któreś z rzędu wybory nie jest idiotą. Pamiętaj, 3,5 roku.

  • A gość, który wcześniej przejebał 11 wyborów z rzędu kim jest?

   I czy 3.5 roku to się jeszcze okaże, zrobię sobie screena i pogadamy niedługo misiu :*

  • Tylko że z każdym dniem tych 3,5 lat czas działa na niekorzyść PISu. Będzie zmniejszać się ilość najstarszych wyborców, gdzie PIS miał największe poparcie. A będzie zwiększać ilość młodych wyborców, gdzie PIS ma najmniejsze poparcie. Inna kwestia że PIS to Kaczyński, on trzyma PIS w kupie, jak jemu coś się stanie Gowin, Morawiecki, Ziobro wezmą się za łby, a PIS rozpadnie się na kilka partii. Likwidując kompromis aborcyjny Kaczyński zagrał radykalnie, co spowodowało radykalne akcje. Np. te ataki lewackich grupek na kościoły. Tą uchwałą TK, PIS uśmiechną się do swojego betonu, czyli wyborców takich jak Obywatel MK, ojcciec Rydzyk itp. ale olał umiarkowanych, takich jak ja. Dla których Pis, BYŁ mniejszem złem… Tylko to jest trochę bez sensu. Bo beton będzie zawsze wierny, natomiast najłatwiej starcić tych umiarkowancyh… Tylko czemu w szczycie pandemi, gdzie Morawiecki ględzi o potrzebie odłożenia różnic i wspólnej walce ze skutkami pandemii, zagrywa się radykalnie i niszczy kompromis… Tu muszę się zgodzić z Winnickim który trafnie podsumował:

   „Do awantury w Sejmie w mocnych słowach odniósł się na Twitterze poseł Konfederacji Robert Winnicki. „Kraj w chaosie, gospodarka tonie a Lewica, PO i PiS urządzają sobie żenujące przepychanki w Sejmie” – napisał prezes Ruchu Narodowego i dodał: „Panie i panowie posłowie – teraz to ja mam ochotę powiedzieć wam – wyp…….!”.”

   • Wiadomo, nic nie trwa wiecznie, Polska została wyprowadzona na prostą, ludzie już nie muszą wyjeżdżać za chlebem więc teraz bardziej będą liczyły się kwestie światopoglądowe niż egzystencjalne, ale to nie będzie zasługą opozycji, ona nie ma żadnego programu na czasy po PiS-owskie i to jest zatrważające, poza tym tam nie ma silnego przywództwa. Wystarczy spojrzeć na rozchwianego Trzaskowskiego, czy Budkę. Czasy rządów lewicy, bo tym w istocie jest Platforma będą czasami chaosu, a to co mamy teraz będzie idyllą na tym tle.

    • „…ludzie już nie muszą wyjeżdżać za chlebem…” Buahahahahaahaha… Jestem włąśnie w Holadii. Na każdej firmie, każdym magazynie, każdej farmie, słychać polską mowę, widać samochody na polskich „blachach”, a w niektórych sami Polacy. Zazwyczaj młodzi. I od nastu lat to się nie zmienia, a wrecz rośnie… Założe się że przed samymi świętami, jak rok temu, w stronę Polski będą w Niemczech gigantyczne korki… Bo setki tysięcy tych co według Ciebie „nie muszą już wyjeżdżać za chelebem”, bedą na święta jechać do Polski, do rodzin, znajomych… Więc radzę ci mniej oglądania propagandy TVP, i żebyś czasem wystawił nos ze swojej „wioski” jak realny świat wygląda….

    • Jak byś sobie zatną na A2 w niemczech i popatrzył na samochody, to byś zobaczył że non stop polskie samochody, nie tuylko ciężarówki, ale osobówki. I peło busóe typu:”przewóz odsób, PL-DE-NL-BE. W Holandii nie przypominam sobie masta, miasteczka gdzie był nie słyszał polskiej mowy. I to są mniej lub bardziej ludzie młodzi, którzy jak najbardziej wyjeżdżają za chlebem, pracują na magazynach, zbierają pieczarki, truskawki itp, itd. etc… I pod rządami nic, a nic się nie zmieniło w tej kwesti… Więc podejrzewam że taką smiałą i jak że błędną tezę napisałeś na podstawie wiadomości TVP….

    • A więc podsumowując, cały czas setki tysięcy Polaków przyjeżdża tu za chlebem, a nie turystycznie… Natomiast twoje wypowiedz, to tak jak był oglądam TVP….

     I teraz pytam się poważnie… TY NAPRAWDE WIERZYSZ WE WSZYSTO W TVP??? Bo ja rzadko oglądam TV, ale jak już to oglądam Panoramę TVP, informacje POLSAT, fakty TVN, i wiadoności TVP… Tylko ja nie wierzę ślepo w to co tam przedstawiają…

 3. Wg. Ciebie za 3,5 roku Konfederacja przejmie władzę?! To nawet w samej Konfederacji nie ma aż takich optymistów, którzy by uważali, że już po następnych wyborach będą mogli samodzielnie rządzić. Ale widocznie uważasz, że PiS tak zaorze gospodarkę, że już żadnymi „plusami” nie przekupi wyborców.

Leave a Reply