Koronawakacje nad Bałtykiem [ja to widzę inaczej]

4
1415

Prosto z linii… brzegowej plaży w Łebie o tym jak wyglądają wakacje nad Bałtykiem w dobie pandemii koronawirusa. Ile osób nosi maseczki? Czy naprawdę na plażach są tłumy?
Premiera o 10:00

4 KOMENTARZE

  1. Premier Morawicki: „Ja cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. I to jest dobre podejście szanowni państwo. Bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory. Tłumnie. Będą zachowane wszystkie wymogi sanitarne, bardzo adekwatne. Nic się nie stało teraz, nic się nie stanie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory.”

    • No i co? Dwa tygodnie po wyborach nadal nie było wzrostu zachorowań. Jest dopiero teraz kiedy ludzie chcą normalnie odpocząć na urlopach. Jestem zdania, że albo zaczniemy żyć naprawdę, albo umrzemy za życia ze strachu, innej drogi nie ma.r

    • po Bożym Ciele też piali jaki to będzie wysyp i co? Problemem są powierzchnie zamknięte i ludzie tam przebywający. A co będzie? Nikt do końca nie wie, jeśli ludzkość nie wynajdzie skutecznego sposobu leczenia to dobrze nie będzie. W szczepionkę nie wierzę. Wszystko w rękach nauki.

Leave a Reply