Regionalne Bezalkoholowe: Racibórz, Amber i Kormoran

5
1312

Jak z tematem piw bezalkoholowych radzą sobie browary regionalne. W tym filmie zajmiemy się następującymi piwami: Raciborskie Bezalkoholowe, Amber Bezalkoholowe IPA oraz dwie odsłony Kormoran Radler: Gorzka Pomarańcza i Ciemne Cytrynowe.
Premiera o 11:00.

5 KOMENTARZE

 1. Nie wysilił się Kormoran, bo robi w zasadzie robi to samo Kraft, albo inaczej, kraft robi teraz to samo co regionalne, czyli piwo z sokiem i hazy ipki bez goryczki. No nie o taką piwną rewolucję walczyliśmy. Choć z drugiej strony to koncerny i regionalne musiały bardziej nadgonić do małych browarów, tylko, że już nie ma tego dystansu, wszystko się już jakoś wymieszało.
  Jeszcze nigdy Tomasz Kopyra nie przyjął tak wiele węglowodanów dla tak niewielu 🙂

 2. Gdyby do mojej Żabki przywieźli tej gorzkiej pomarańczy więcej, to kupowałbym jak głupi, z pełnymi siatami bym wychodził. W tym segmencie to jest absolutna petarda.
  Chmielenie dokładnie takie jak w 1 na 100 (obiecywali miks 1 na 100 z sokiem – i jest). To jest tak charakterystyczne chmielenie, że wszędzie poznam. Przy pierwszej butelce mnie to raziło. Przy drugiej już nie – pewnie kwestia nastawienia.
  Ciemne cytrynowe dopiłem. Ani to dobre, ani paskudne. Czyli nie należę do żadnej z grup, które przewidywałeś. Więcej ni kupię, nie dla mnie to piwo.
  Za to Fortunę ciemną bezalkoholową czasem kupię.
  Ambera i Gwoździborza jeszcze nie spotkałem. Ale namówiłeś mnie na zakup, jeśli będzie okazja.

Leave a Reply